PDA

View Full Version : Innebunesc



-=dcL=-
03-09-2014, 09:46 PM
Am si eu inca o propunere daca se poate, pentru o vreme sa se scoata hartile care se joaca excesiv:zm_2010,zm_202 si de_dust2_moama

IoNuTzZ
03-09-2014, 09:53 PM
Nu se pot scoate pentru ca astea le plac playerilor... daca se scot s-ar putea sa se lase unii pentru ca nu joaca pe harta care le place..

Delia ღ❤
03-09-2014, 10:05 PM
Sunt de acord cu " Ionutul " :)) . Da , daca s-ar scoate , am pierde multi playeri . E destul ca s-a scos supergunul si immunul . Respect AbysS

WarGods | RbN
03-09-2014, 11:07 PM
Nu stiu cum nu va-ti plictisit de aceste mape,cativa ma intreaba de ce nu activez,de asta.

NastarzZz
03-09-2014, 11:21 PM
Daca sar scoate hartile respective ati juca de dimineata pana seara numai 3 pe 3 :)) asta este tragic dar adevarat playeri nu mai vor mape noi care nu le stiu vor care sunt cunoscute,te poti baricada usor si sa iasa fraguri multe.

Tim3^sh0T
03-09-2014, 11:27 PM
Daca sar scoate hartile respective ati juca de dimineata pana seara numai 3 pe 3 :)) asta este tragic dar adevarat playeri nu mai vor mape noi care nu le stiu vor care sunt cunoscute,te poti baricada usor si sa iasa fraguri multe.

Chiar daca numai activez , dar aici te contrazic , eu sunt de mult in comunitate si pe cand jucam moama , 2010 , 202 , infantry , aveam scor 40-10 , 20-3 , 35-9 , si astea le aveam facute doar cu lm/ibomb , fara supergun , de ceva vreme pana sa ma retrag dupa server numai pute`am sa fac niciun frag pe hartile alea , pt ca sunt cunoscute si jucate atat de des incat numai ai nicio sansa daca sunt 2 3 zm pe tn , se cunosc toate bugurile si trick`urile la ele :)

-=dcL=-
04-09-2014, 07:46 AM
Daca sar scoate hartile respective ati juca de dimineata pana seara numai 3 pe 3 :)) asta este tragic dar adevarat playeri nu mai vor mape noi care nu le stiu vor care sunt cunoscute,te poti baricada usor si sa iasa fraguri multe.
De ce sa se joace dor 3 pe 3? Nu mai sunt si alte harti bune de jucat? Vreti exemple? zm_cave,zm_cave_new,zm_creative,de_dusst2_b,de_dus t2ske,zm_arabica,zm_infantry_max,zm_flood,zm_toxic _house,zm_toxic_house2,zm_abyss,zm_inferno,de_perf ect_inferno.Mai siunt si harti de cs care merg jucate si sunt cunoscute gen de_basement

JuNNNkie
04-09-2014, 02:26 PM
Dcl din mapele spuse sunt 2 care nu am jucat pe ele sau sa fi auzit de ele

-=dcL=-
04-09-2014, 03:27 PM
Dcl din mapele spuse sunt 2 care nu am jucat pe ele sau sa fi auzit de ele
Tocmai asta zic cum acele 3 harti se repeta incontinuu nu ai cum sa vezi si alte harti "bune".Cred ca una din acelea pe care zici ca nu le-ai jucat e zm_creative,harta care se juca regulat acum ceva timp,te asigur ca e numai buna sa juni cand sunt 10-15 playeri

Melissa
05-09-2014, 10:10 AM
erm nu cred ca ar fi benefic sa se scoata hartile propuse de tine
Unele harti care le-ai propus sa fie jucate pot fi cunoscute de playeri sau nu ...
De ex : Vine un player experimentat in mapa respectiva si "profita" de ceilalti care nu cunosc mapa ... Si astfel ar incepe scandalul cu da "rtv" , seaca adminul cu grad sa schimbe mapa ,sau sa il injure pe playerul care ii tot "ataca" ...
Dar tot sunt de acord ca zm_2010 ,zm_202 ,de_ dust2_moama, sa fie maxim date 1 data sau de 2 ori pe zi...
Ca sa nu existe discutii ca nu se joaca alte mape in afara de cele de mai sus

WarGods | RbN
05-09-2014, 10:27 AM
Nu doar cu alea ar fi problema,din punctul meu de vedere problemea este ca se joaca aproape todeauna mape de_ /din care dust si inferno 85%/.Cand se joaca zm_ rar sa nu prinzi 2010/202. Cum am si zis pe server,nu trebuie sa te joci zombie ca sa joci mapele respective.
Faza cu playerii dominati de unul "experimentat" nu e chiar asa,din experienta zic ca multi "buti" care sunt zombie runda aia se duc doar dupa cel "experimentat" si runda se termina mai repede pentru ca nu toti stiu sa se "baricadeze" ca cel "Experimentat" sa nu`i poate lua.(locuri in care degeaba se pun lm pe lung.)