PDA

View Full Version : Cerere



OblivioN
27-08-2014, 09:14 AM
Nick : PhrozeN
Marime : Avatar
Imagine : Ce aveti voi mai bun in PC legat de Counter-Strike(am vazut pe aici multe postari cu poze care m-au minunat si as vrea sa merg pe mana voastra ).
Text+Culoare : sa contina nick-ul meu, culoarea ar trebuie sa se potriveasca cu poza aleasa de voi, nu doresc ceva strident.

ツ DemŘnJR ツ
27-08-2014, 11:15 AM
Sper sa iti placa una ;)
P.S-Sunt facut Online pe WarGods :)


<b>You have to register to ba able to see this link</b>


<b>You have to register to ba able to see this link</b>


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Si asta : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Nu imi mergea sa o pun pe postimg.org


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

OblivioN
27-08-2014, 11:43 AM
A doua e foarte tare, daca nu se mai incumeta nimeni o sa o folosesc !

Sxe
27-08-2014, 12:10 PM
Poftim , sper sa iti placa

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

AlieN
27-08-2014, 07:14 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ti-am facut si eu ceva!:D

[696]`vLad
27-08-2014, 10:05 PM
:pedobear_looking:



<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Tim3^sh0T
27-08-2014, 10:06 PM
tot ale lui alien raman celebre :)) una e online , alta e photoshop cand poti sa modifici pixel cu pixel cum vrei tu :))

[696]`vLad
27-08-2014, 10:49 PM
PSD aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) :) .
Poză descărcată de pe google imagini și un efect albastru aplicat cu ”screen” mode pe text , nimic mai mult...


tot ale lui alien raman celebre :)) una e online , alta e photoshop cand poti sa modifici pixel cu pixel cum vrei tu :))

Doctore , nu-ți contrazic afirmația legată de AlieN , se pricepe , îmi place munca lui . Dacă aș face-o ar trebui să vin cu ceva ce să afrime ce zic , ceea ce eu nu pot pentru că încă nu am ajuns la nivelul lui.
Pur și simplu nu înțeleg de ce trebuie să te legi de cei ce sunt la început :| .
Fiecare începe cu ce program consideră că-i bun, că-i bine.. cu timpul or să vrea să avanseze și să facă lucrări din ce în ce mai bune.. dar până ajunge acolo trebuie si o încurajare , nimeni nu s-a nascut învătat .

Sxe
27-08-2014, 11:10 PM
ai perfecta dreptate Vlad

OblivioN
28-08-2014, 08:37 AM
Wow, superrr avatare, va multumesc din suflet pentru ajutor, sunt GENIALE toate !

Tim3^sh0T
28-08-2014, 12:22 PM
`vLad;66942'] PSD aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) :) .
Poză descărcată de pe google imagini și un efect albastru aplicat cu ”screen” mode pe text , nimic mai mult...



Doctore , nu-ți contrazic afirmația legată de AlieN , se pricepe , îmi place munca lui . Dacă aș face-o ar trebui să vin cu ceva ce să afrime ce zic , ceea ce eu nu pot pentru că încă nu am ajuns la nivelul lui.
Pur și simplu nu înțeleg de ce trebuie să te legi de cei ce sunt la început :| .
Fiecare începe cu ce program consideră că-i bun, că-i bine.. cu timpul or să vrea să avanseze și să facă lucrări din ce în ce mai bune.. dar până ajunge acolo trebuie si o încurajare , nimeni nu s-a nascut învătat .
Ai inteles gresit , nu m`am legat de nimeni ca si eu sunt incepator , doar ca unora le lipsesc creativitatea sau imaginatia , cum vrei sa ii zici ... nu m`am luat de nimeni ..