PDA

View Full Version : Unban Mongolu'



Mongolu
26-08-2014, 09:05 PM
NUME: Mongolu'
IP: 79.113.157.193
VARSTA: 22
ID DE STEAM: nu
DATA: 26.08.2014
ORA: acum 5 minute ( 20:55)
HARTA: de_westwood
ADMIN: Brunette <3 Xela aparent
MOTIV: Mi-a sugerat Brunette (fortat punandu-ma spec) sa imi iau WAC de pe site. Am facut asta si imi da eroare la scan (poza mai jos). Am intrat pe server si am spus ca imi da eroare => primesc kick. Intru iar pe server, spun din nou ca nu imi merge si imi da eroare => BAN
MARTORI: nu m-am uitat
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: E normal sa iau ban in loc sa fiu ajutat?

Jihadu Islamik
26-08-2014, 09:28 PM
Dude, is virusi pe poza aia ...
Ca un ajutor de aici, incearca sa-ti instalezi un alt counter,( sa nu descarci de pe filelist ca nu-ti merg cs-urile de acolo pentru wac.) Si cand ai facut asta, da un semn...

Dar eu sunt cam prins cu treaba, dar foloseste chatul principal de pe forum, ca acolo trebuie sa fie oameni, poate chiar eu, si vedem care e problema :)

Unde stai in Cluj ?

Mongolu
26-08-2014, 10:05 PM
ok, o sa caut un CS altundeva
In Zorilor (din toamna)

[696]`vLad
26-08-2014, 10:13 PM
Dude, is virusi pe poza aia ...
Ca un ajutor de aici, incearca sa-ti instalezi un alt counter,( sa nu descarci de pe filelist ca nu-ti merg cs-urile de acolo pentru wac.) Si cand ai facut asta, da un semn...

1) Merge WAC-ul la cs-ul/urile de pe FILELIST (pana avea steam numai de pe filelist imi luam cs-ul)
2) Nu poza are virusi.. ci site-ul in sine.. si mie imi apare Object:” <b>You have to register to ba able to see this link</b>; ” Threat: ”HTML/ScrInject.B.Gen virus ”
... mai bine sa incarce pozele pe <b>You have to register to ba able to see this link</b> .

Mongolu
26-08-2014, 10:44 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
e mai cald afara?

XeLa
26-08-2014, 10:52 PM
Eu ti`am dat ban , nu Brunette! Daca ai wac joci , nu ai wac, nu joci !