PDA

View Full Version : Cerere VIP ツ DemØnJR ツ



ツ DemØnJR ツ
24-08-2014, 07:18 PM
Post : Cerere VIP ツ DemØnJR ツ

NICK:ツ DemØnJR ツ pe forum ; oLd#__wTf__O.o* ;X pe Cs.WarGods.Ro
VARSTA:15 fac 16 pe 18/11/
Y!M:amx_oLd9952@yahoo.com
Perioada : Weekend
MOTIV: Doresc acest grad doarce as vrea sa avansez in grad pe comunitate.Si imi place foarte pe mult pe WarGods Community
MENTIUNI: Deci dupa cum am scris m`ai sus +acuma mi`am gasit un nou hooby cu editarea pozelor cine stie poate pe parcurs avansez ca si Designer+ Am slot pe Clasic si urmeaza Super-Slot :D
Deci as dori sa avansez pe Cs.WarGods.Ro cat si pe Forum ! ;)

ADRI
24-08-2014, 09:26 PM
Parerea mea este ca te cam grabesti ai abia o luna in Comunitate momentan eu sunt :contra:

Vavlux
24-08-2014, 11:23 PM
Te grabesti, cum a spus si Adri. Nu este neaparat nevoie de VIP. Gradul asta il primesti cand vei avea un grad mai inalt pe server si vechime. In concluzie, :contra:
Mai ai rabdare :)

Sxe
25-08-2014, 12:01 AM
Cand am sa te vad ca postezi , la sectiunea Photoshop macar de 2/3 ori pe saptamana o sa ai si pro , dar pana atunci
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

JuNNNkie
25-08-2014, 04:26 PM
contra mai asteapta putin

RaZz0R
25-08-2014, 07:01 PM
Prin lista de grade, in dreptul gradului VIP sunt niste conditii, p'acolo se spune ca primeste vip doar acei membri vechi, fideli, care merita aceasta dinstinctie, omoriu. Sunt unii mai vechii si ca mine si mai ales ca tne care nu au primit acest lucru, si aceia inca sunt activi in comunitate si joaca pe majoritatea sv. Eu zic sa mai astepti putin.

Tiger
25-08-2014, 11:36 PM
Momentan sunt nevoit sa-ti resping cererea. Ai putea sa te uiti in acest topic: <b>You have to register to ba able to see this link</b> , astfel vei "accelera procesul".

:locked: