PDA

View Full Version : Cerere unban suNNN



Sunn:X
24-08-2014, 07:04 PM
Cerere pentru jucatorul : suNNN
NUME: suNNN
IP: 5.14.220.147
VARSTA: 17
ID DE STEAM: -
DATA: 24.08.2014
ORA: 18:50
HARTA: de_dust2002
ADMIN: TheKiller
MOTIV: a facut ss,suNNN nu are mess instalat(i-a cerut sa il instaleze) si a dat shock
MARTORI: multi
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: TheKillere fara suparare acum,nu prea ai rabdare cu ss.Cand am intrat sa iti zic ca iti dau eu ss , ai mai facut unuia,la nici 20 de secunde i-ai dat ban cu motivul : ss.forum
Ai putina rabdare,avem si pc-uri mai vechi pe aici.

TheKiller.
24-08-2014, 07:26 PM
Comentariu nesimtit :)

1. Nu poti sa imi spui ca nu ai ID si sa imi dea adresa de email ...@yahoo.com
2. I-am cerut sa instaleze yahoo ca il astept si nu ma baga in seama, era preocupat de discutia altora.
3. I-a facut YuliaNN poze lui doamne si a iesit, d-aia i-am dat ban, ca el nu are acces.

Neinteres din partea lui, probabil tu stiind ca daca imi da add il pun sa dea scan la WCD si ar fi putut detecta un cod, ai/a preferat sa pui pozele pe forum.

ツ DemØnJR ツ
24-08-2014, 07:29 PM
Eu sunt :contra: mai bine te`ai uita pe TAXA UNBAN
Vorba lui Killer poate WCD DETECTA un COD

Sunn:X
24-08-2014, 07:29 PM
In cazul in care nu iti raspunde dai ban ,cum a fost la `Doamne doamne` ala,cu motiv : ss forum.
Nu vad ce e nesimtit in acel comentariu.Are Unban? sau trebuie sa mai asteptam pareri ?
Edit : Este jucator vechi,a fost verificat de n ori.Ai dat ban ca nu ti-a dat pozele,acum ai pozele,la nici 5 minute de la `intamplare`
Cate cereri de unban mai sunt facute pe acelasi motiv ? Nu au fost ss date si au fost prezentate pe forum.
Inca o data : Nu vreau sa ma cert cu tine,dar nici sa facem din tantar ` armasar.

TheKiller.
24-08-2014, 07:51 PM
Sa o lasam cu "este jucator vechi, a fost verificat de n ori", are doar cateva minute jucate. Avea ceva de ascuns, de nu a vrut sa trimita pozele pe yahoo ? :)

PS: r3k nu cred ca esti tu in masura sa spui cum si cand sa dau unban sau cum sa accept sa i-au pozele... am stat si jumate de ora dupa altii sa instaleze yahoo ;)

Are unban, dar data viitoare, si va fi o data viitoare, va ramane cu ban :)

Sunn:X
24-08-2014, 07:56 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Doar cateva minute?
Si cum face sa joace?
Reinstalat cs/sters din regedit/restart router si nu merge pe niciun server

2Fast4You
24-08-2014, 10:03 PM
Hai sa imi dai si eu cu parerea eu zic bv Thekiller . suNN TheKiller si-a facut treaba si eu sunt :contra: unban

Sunn:X
24-08-2014, 11:22 PM
2Fast2You sunt de acord cu tine,si-a facut treaba.Dar nu era necesar Shock.
Mi se pare normal sa fie tratat ca ceilalti jucatori,cu ban pe motiv : ss.forum

Teddy
24-08-2014, 11:35 PM
Multi au postat pozele pe forum si au primit unban, nu vad de ce la el am face o exceptie, avand in vedere ca pozele sunt in regula.
Eu sunt :pro: unban.

2Fast4You
24-08-2014, 11:43 PM
Eu nu mai zic nimic sa vedem ce decide Xela

[696]`vLad
25-08-2014, 11:54 AM
Poze curate și nemodificate (am verificat cu SS-Checker (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)) .
Sunt pro unban.

TheKiller.
25-08-2014, 01:59 PM
Are deja unban :))

Jihadu Islamik
25-08-2014, 02:18 PM
2fast. Parerea mea este sa te mai temperzi putin. Nu fii tu cel care taie cu sabia.. ca nu esti in postura aia. Vei ajunge, dar trebuie sa tratezi lucrurile cu calm si cu ce ti-e dat. Prea sus te ridici in unele momente. Mai chill. Tot timpul esti contra contra contra. Da mai lasa contra ala de-o parte si incearca sa faci in asa fel incat sa ti de jucatorii "vechi". In una din cererile tale spuneai ca "Reclama: sa aduc pe server jucatori noi... bla bla."
Intrebarea mea: Asa aduci tu jucatori ? cu :contra: mereu ??
Eu sunt dezamagit de tine...

[696]`vLad
25-08-2014, 04:34 PM
Nu prea pare frumos să vă legați unul de parerile altuia .
Dacă aveți ceva de împățit , vă puteți da PM , puteți vorbi pe mess , skype ...etc..
Nu demonstrați nimic dacă scoateți în evidență defectele celuilalt .
” Nu am arătat cu degetul , am generalizat pentru a evita o eventuală ceartă sau orice altceva de genul . ”