PDA

View Full Version : cerere slot infernno



infernus
20-08-2014, 02:38 PM
GRADUL: Helper
NICK: infernno
VARSTA: 20
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID MESSENGER:twist.official
EXPERIENTA:5 luni , dar am luat o pauza. Fiindca am avut pc stricat de 3 luni dar acum voi sta pe server zi de zi
TIMP jucat : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA:dimineata dupa-amiaza si seara
MOTIV: vreau sa am helper pentru a da gag , fiindca dimineata nu este niciun admin on
CUNOSTIINTE: amx_mod
PROMOVARE: mess fb skype
CULOAREA URSULUUI: mov

P.S : o sami para bine sa rejoc din nou pe server cu prieteni mei vechi Alex , Cristi si mult altii . Sper sa fiu acceptat si o sa mai dau boosturi din cand in cand

Melissa
21-08-2014, 10:28 AM
:pro: slot dar fi mai activ

Sxe
21-08-2014, 11:16 AM
LOL , tu glumesti? crezi ca esti mai favorizat daca ai atatea ore? se incepe de la slot , oricum eu o am o vaga idee ca orele alea nu sunt facute de tine.. In fine <b>You have to register to ba able to see this link</b> pentru slot nimic mai mult.

WarGods | RbN
21-08-2014, 09:49 PM
Nu stiu ce s-a zic,din cate stiu aveai Premium,dar m-am uitat si n`ai fost nici suspendat iar adminul nu ti-a fost scos(dupa topicul lui Abyss de la discutii).Atunci ti-ai pierdut adminul pentru inactivitate sau ai gresit ceva,oricum parerea mea e ca meriti un grad pe server,deci :pro: slot.

RaZz0R
21-08-2014, 10:59 PM
Nu stiu ce s-a zic,din cate stiu aveai Premium,dar m-am uitat si n`ai fost nici suspendat iar adminul nu ti-a fost scos(dupa topicul lui Abyss de la discutii).Atunci ti-ai pierdut adminul pentru inactivitate sau ai gresit ceva,oricum parerea mea e ca meriti un grad pe server,deci :pro: slot.

Stiti voi ceva, dupa cate am aflat adminul nu ti s-a scos, nici suspendat nu e, si pe acest nume ai doar 1 singur post(acesta) pe forum, eu am o mare nedumerire asupra acestui topik/cerere.

Pana la ilucidarea situatiei prefer sa ma abtin de la vot.

Tim3^sh0T
22-08-2014, 12:01 AM
:contra: , ceilalti numai votati pro ca sa aveti posturi facute , cererea e facuta pentru helper deci :contra: , daca era pentru slot puteati sa dati pro , mai terminati cu chestii "se incepe cu slot , contra , pro pentru slot" a facut cerere de helper contra , daca facea de slot poate avea pro :) oare cand drq o sa invatati sa fiti si voi organizati ?

NastarzZz
22-08-2014, 12:12 PM
cum a zis si doctoru el a specificat un grad in cerere la care noi votam cu pro sau contra deci pt helper :contra: incepi de jos ca toata lumea

JuNNNkie
22-08-2014, 02:51 PM
nu cunosc problema dar :contra: ca nu ai facut de slot!

Delia ღ❤
22-08-2014, 08:10 PM
:contra: Se incepe cu slot

WarGods | AbySs
25-08-2014, 04:01 PM
Avand in vedere ca adevaratul infernno are inca premium-ul tu ai sa iei ban pe forum. Bft.

P.S. Cerere respinsa binenteles.