PDA

View Full Version : unban Amedeos



Amedeos
19-08-2014, 01:56 PM
NUME: Amedeos
IP: 86.126.1.32
VARSTA: 36
DATA19.08.2014
ORA: 10:30 (cred)
HARTA:de_inferno
ADMIN:Phrozen
MOTIV: mi-au fost facute poze.. am intrat pe mess sa i dau pozele,dar pozele nu sunt in fisierul de counter-strike.. ; am primit un fisier pe messenger de la Admin,care l-am downloadat.. dupa ,mi sa facut display ul negru,si n am mai putut accesa nici o comanda. am reintrat,i am scris pe mess,si a refuzat sa mi dea o explicatie,sau probabil ca m a adaugat la ignore. nu am jucat in viata mea cu cod,mai sunt sunt admin de 6 ani,dar pe serverul unde adminez,nu erau playeri la ora aia,si am gasit serverul vostru. in fine,il il inteleg pe adminul Phrozen,si mie mi sa intamplat sa dau ban fara sa am motive solide. am Counter-Strike 1.6 Red&Black.. nu eu l-am facut,asa l am downloadat si eu dupa net.. joc de mult timp cu el,si chiar imi place grafica.
MARTORI:-
DOVEZI:
MENTIUNI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

OblivioN
19-08-2014, 03:18 PM
Nu are nicio legatura si cam aberezi. Pe mess ti-am dat programul WCD, te-am asigurat ca nu iti afecteaza cs-ul iar raspunsul tau a fost "ma lasi cu vrajeli?scrie acolo wargods cheat", arunca un ochi in regulament si vei afla ca se da ban pentru refuz wcd, asta a fost defapt motivul ban-ului iar cu pozele , apareti cam multi cu acelasi motiv "nu gasesc pozele", prea pare abureala. Sper ca te-am lamurit.
Apropo, legat de mesajul ce mi l-ai postat pe profil. 1. Nu m-am chinuit sa obtin adminul,l-am luat pe merit, 2.Nu ti-am dat ban din oftica, motivul il gasesti mai sus iar 3.Pentru ca esti arogant si "pigiel" te invit la 1v1 orice mapa cu toti adminii spectatori. O zi buna.

Amedeos
19-08-2014, 05:52 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> acum..daca eram vreun codat,crezi ca ma oboseam sa fac cerere,conturi,etc ?.. dar jur.joc de atatea ani cs.. dar nu stiu dc nu mi au aparut pozele.. tin sa iti spun,ca am reinstalaty cs ul,am intrat pe server,si mi am facut poze,acum chiar functioneaza,nu stiu ce sa intamplat.. in fine,nu doresc unban.. dar te sfatuiesc,,pe viitor sa faci demo.. din cate am inteles,exista anti ss.. ps : ti am dat mail pt ca nu mai retinusem numele servarului.. din intamplare,am gasit programul pe desktop,si din curiozita te l am deschis si am gasit forumul.. O zi placuta,si Forzza STEAUA !!!

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

RaZz0R
19-08-2014, 06:23 PM
Cert e urmatorul lucru, in regulement spune clar, refuzul WCD se sondeaza cu ban permanent, daca u l-ai refuzat din teama ca ai putea primi un program "suspect" este problema ta. :contra: unban pana la ilucidarea situatiei.

Teddy
19-08-2014, 07:00 PM
Deja esti nesimtit. Vezi ca n-ai sanse la unban si vii sa-ti faci reclama la propriul server?
:contra: unban.

CRocoDiL
19-08-2014, 07:50 PM
^teddy..teddy in ultima vreme esti cam dur..ce e cu tine ? (nu a facut nici o reclama) ..omul nu mai vrea UNBAN ..Gata .punct.si sanatate.