PDA

View Full Version : Reclamatie Ruby On Rails



@L3X
15-08-2014, 05:56 PM
Am primit astazi , in jur de ora 17:30, ban din partea adminului Ruby On Rails... pot sa zic degeaba... m-am trezit banat pe motivul "pa"...si aveam si wac on.. in fine.. sper sa se solutioneze... ms

2Fast4You
15-08-2014, 10:15 PM
Asteptam adminu cu dovada

@L3X
15-08-2014, 11:35 PM
Spre seara am reusit sa intru din nou pe server... La ora 23:28 acelasi admin mi-a dat din nou ban.... cu toate ca am martori pe server ca sunt wac on... motivu este .. evident ca aveam ban <b>You have to register to ba able to see this link</b>

ruby on rails
15-08-2014, 11:35 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>@L3X

Un singur lucru am de zis... last close nu prea pare sa fie in jur de 15:30 ( 17:30, gandeam 15:30 ca ora mea :) ), salut :)

P.S in mod logic si de bun simt nu se reintra pana nu primesti oficial unban, asa ca un pic de bun simt nu ar strica. oricum mersi ca ti-ai facut cont pe forum special pt asta :).

P.P.S : din nou fac referire la acel last close si orele ( ca acum e plural ) la care a luat dansul ban.

@L3X
15-08-2014, 11:36 PM
din cate imi aduc aminte.... un player cu nick-u "Wave" a vazut ca sunt wac on...

sunt sigur ca era in jur de ora 3 si cv...in fine... dar care e motivu pt care am ban ??... nu puteai sa te uiti ca am wac ????...

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Si motivul ban-ului ?? :D

--------------- Added after 7 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b> ---->>> te rog sa te uiti la ora cand mi-ai dat ban prima data

ruby on rails
15-08-2014, 11:54 PM
Nu imi merge mie site-ul ala, e blocat pe Irlanda. Oricum, zici ca ai avut WAC, se vede ca nu ai avut asta e 1, doi aveai silent aim se vedea daca tot vrei motiv, era si elf pe server care a vazut, daca nu ma insel era si karynutza, si din toti de pe server se plangeau de tine. Acum ca ti-am explicat motivul, mai doresti ceva ? Din pacate acest Wave nu a stiut sa se uite bine daca ai sau nu wac on, ca e clar nu aveai. Eu stiu ce am vazut si raman la aceiasi concluzie, banul ramane. Felicitari pt ca esti prima, sau a 2a reclamatie in 1 an de adminat pe serverul asta :). O zi buna, si asteptam restul adminilor sa vedem ce au zis.

@L3X
16-08-2014, 12:03 AM
1. ma simt flatat ca atatia admini ma cred codat 2. din prima zi de joc pe acest server mi-am pus wac pentru ca mi s-a parut o idee grozava, sa fii sigur ca cel alaturi de care te joci nu are cod 3. Te rog posteaza dovada palpabila si demonstreaza-mi vinovatia .. 4. Multumesc

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Si totusi... daca wave sau oricine altcineva " nu a stiut" sa se uite corect daca am wac... de ce nu ai facut-o tu ? :D.. nu te-am vazut sa scrii /wac @L3X

ruby on rails
16-08-2014, 12:29 AM
O ultima chestie iti mai spun, apoi las cum am zis prima data.. adminii nu trebuie sa scrie /wac X ca sa vada daca are wac sau nu. Bafta.

CRocoDiL
16-08-2014, 03:17 AM
O zi buna, si asteptam restul adminilor sa vedem ce au zis.

Simplu si direct---nu este dovada concreta ban'ul se scoate .

@L3X
16-08-2014, 10:14 AM
Multumesc pentru intelegere

OblivioN
16-08-2014, 10:51 AM
Te-am vazut mai devreme pe server deci presupun ca ai voie sa joci, spor la fraguri. Un TC ?