PDA

View Full Version : Kamelia



Delia ღ❤
13-08-2014, 05:09 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tim3^sh0T
13-08-2014, 10:47 PM
ai luat un dislike :)) hai sa iti dau like sa fie echilibrat:)) si mai spui ca nu te iubesc :P

Delia ღ❤
13-08-2014, 11:14 PM
Crazy , crezi ca imi pasa? :)) . De la ala iau dislike la toate posturile . Stiu ca ma iubesti :))

Teddy
14-08-2014, 01:09 AM
He, he, avem simtul umorului. Avem simtul umorului. Delya, sora mea din alti parinti, daca nu iti pasa de mine si de opinia mea atunci de ce m-ai bombardat cu acele mesaje private? Eu stiu ca atunci cand nu-ti pasa de cineva treci pe lanag el fluierand, nu semnalizand sa fii sigura ca i-ai atras atentia.
Haide sa facem un test de IQ. Daca tu obtii un rezultat mai bun decat mine iti dau voie sa imi spui "ala" toata viata si ma si filmez spunand ca esti (iti alegi tu un adjectiv). Daca eu obtin un rezultat mai bun atunci tu o sa te comporti ca si cum nu ai remarca existenta mea. Tu ai iesi in avantaj in oricare dintre cele doua situatii, deci te bagi?
Vezi cum ma faci tu ca la un topic dedicat muzicii sa o dau in balarii? Eu doar am apasat un buton, pe ala numit "dislike". Ti-am spus si pe privat chestia asta, daca nu esti dispusa sa primesti si critici atunci vezi-ti de viata si nu mai posta nimic. Daca mie nu imi place melodia postata de tine sau comportamentul tau, in functie de caz, nu e normal sa apas butonul dislike? Nu mai lua totul personal ca aici nu suntem pe Facebook pentru a ne intrece in like-uri. Hai sa fim oameni cu capul pe umeri si sa ne comportam matur. Eu asta am sa fac de acum incolo, astfel ca nu iti voi mai raspunde la atacurile astea stupide si lipsite de vreo urma de rationament.
Viata faina sa ai, atat timp cat ii lasi si pe altii sa aiba! Da, sa aiba, nu sa aibe.
Post Scriptum: Nu am nimic cu posturile tale, e bine ca esti credincioasa. Postarile ma deranjeaza, dar trec eu si peste alea.

Sxe
14-08-2014, 01:25 PM
Post Scriptum: Nu am nimic cu posturile tale, e bine ca esti credincioasa. Postarile ma deranjeaza, dar trec eu si peste alea. Am lesinat cand am citit asta =))))
GG Teddy te respect, ai aceeasi gandire ca a mine .. Bafta

Delia ღ❤
14-08-2014, 01:36 PM
Credeti ca mie imi pasa ca va deranjeaza pe voi 2 ? Chiar deloc ;)

Vavlux
14-08-2014, 11:18 PM
Melodia asta o aud de cel putin 5 ori la radio in fiecare zi :|
Incepe sa devina enervanta :))

Tim3^sh0T
15-08-2014, 09:39 AM
off off delia iubirea mea ," de ce iţi iei atâţia armăsari dacă nu sunt hăţurile bune ?" :))