PDA

View Full Version : Unban KugatanIK



KugatanIK
12-08-2014, 07:19 PM
Un ban KugatanIK

Unban KugatanIK

NUME: KugatanIK
IP: 92.81.182.138
VARSTA: 25
ID DE STEAM: -
DATA: 11.08.2014
ORA: in jur de ora 22
HARTA: de_dust2 cred
ADMIN: mani sau ceva de genu nu mai retin
MOTIV: nu am nici cea mai mica idee
MARTORI: ...
DOVEZI: nu exista
MENTIUNI: nu am folosit coduri nu am coduri pe PC

2Fast4You
12-08-2014, 07:25 PM
Adu dovada si afla cine ti-a dat ban pana acu eu sunt :contra: unban

KugatanIK
12-08-2014, 07:36 PM
dar adminul nu trebuia sa aiba dovada ?? sau se da ban asa pe ochi frumosi el mi-a facut o poza nu stiu la ce dar nici nu e trecut in lista cu admini ... deci sincer faceti cum credeti dar eu sincer nu am ce sau de unde sa aduc dovada + ca sunt jucator nou la voi pe server si nu stiam regulile si nici ca o sa imi placa asa de tare ca daca nu imi placea nu mai faceam cont pe forum si etc in plus nu am 3 ani sa imi copii coduri si sa mi le instalez cand sunt admini pe perver stiu ca erau 2 din WGODS la spectatori nu stiu daca au fost pe faza

Teddy
12-08-2014, 09:17 PM
Adu dovada si afla cine ti-a dat ban pana acu eu sunt :contra: unban
Ce dovada vrei sa iti aduca omul? Dovada ca a luat ban? Crezi ca facea cerere de nebun? Dovada de ce a luat ban? Nici el nu stie. Sa afle cine l-a banat? De unde sa afle? Mi se pare aiurea atitudinea ta, esti contra unban, dar pana acum admin-ul care l-a banat nici nu si-a facut aparitia ceea ce inseamna ca momentan nu exista vreo dovada impotriva acestui om. Hai sa ne dam cu parerea dupa ce aflam si perspectiva admin-ului si pana atunci sa aplicam prezumtia de nevinovatie ca asa se face intr-un regim democratic.
Nu o lua ca pe un atac la adresa ta, nu sunt eu in masura sa iti cer explicatii, doar ca e aiurea, asa cum am mai zis, sa adopti atitudinea de "contra unban" nestiind nimic despre ban-ul respectiv.

2Fast4You
12-08-2014, 10:28 PM
Am gasit adminu care ti-a dat ban este elegantz mzq la motiv scrie forum. Eu cred ca s-a referit sa pui ss pe forum. Ma scuzat m-am exprimat gresit asteptam si adminu ce are de zis ca nu dadea ban pe degeaba

KugatanIK
12-08-2014, 11:33 PM
Multumesc pentru suport Teddy rar se intampla ......

Cat despre ban suntem oameni si gresim cer doar ca daca mi sa dat ban si sunt dovezi sa fie ban .... dar stiu ca nu au ce dovezi sa fie pentru ca nu am pe calculator coduri si nici verisori care sa le instaleze sau frati mai mici

multumesc pentru intelegere

OblivioN
13-08-2014, 11:28 AM
Problema se v-a rezolva astfel, asteptam adminul sa ne lamureasca de ce ai primit ban, daca ai avut aim/speed v-a veni cu un demo, daca ti s-au facut ss vei pune pozele aici, ai putina rabdare.

Edit : inca ceva, incetati va rog cu acest cumportament superior si dur, ganditi-va ca prin astfel de atitudine putem pierde playeri buni care in timp pot deveni devotati, mie spre deosebire de altii nu-mi pasa cum o luati, v-am dat un sfat folositi-l.

TheKiller.
13-08-2014, 01:48 PM
Edit : inca ceva, incetati va rog cu acest cumportament superior si dur, ganditi-va ca prin astfel de atitudine putem pierde playeri buni care in timp pot deveni devotati, mie spre deosebire de altii nu-mi pasa cum o luati, v-am dat un sfat folositi-l.

Bine spus :)

--------------- Added after 6 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ca tot nu raspunde adminul in cauza, m-am uitat in banlist.
Acum e randul lui ele sa ne spuna versiunea lui de poveste!