PDA

View Full Version : Reclamatie [696]`vLad



Sometimes
11-08-2014, 09:51 AM
==== WarGods Community AMXBAN ===
Server: Cs.WarGods.ro
Map: cs_deagle5
Admin: [696]`vLad
Your name: Sometimes
Your IP: 79.112.79.114
Your AuthID: STEAM_0:0:37602454
Ban Reason: Unknown
Ban Minutes: PERMANENTLY
Time/Data: 09:12:49 <> 11/08/2014
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
======= WARGODS COMMUNITY =======


Buna dimineata. Am intrat azi dimineata pe server...am jucat oleaca si adminul Mari mi-a facut la un moment dat poze....am intrat pe messenger, i le-am trimis si dupa aia a zis sa instalez nu stiu ce program si am refuzat . E primul server cand aud de asa ceva...sa te oblige sa instalez programe care habar nu ai ce e cu ele...nu am incredere...daca sunt virusi eu ce fac? Dupa aia am intrat si mi-a dat ban permanent. Ce inseamna asta ? Daca e nevoie am sa atasez si aici pozele respective.

MaRiii
11-08-2014, 09:52 AM
Ai refuzat wcd-ul si m.ai mintit ca ai windows xp..daca nu refuzai wcd-ul nu primeai ban :)

Sometimes
11-08-2014, 09:58 AM
Puteam sa iti spun ca am si linux. Mi se pare absurd ....astept parerea celor in masura sa imi raspunda.

[696]`vLad
11-08-2014, 09:59 AM
Așa cum ai zis și tu , ți s-au făcut poze , le-ai predat apoi Marii te-a rugat să dai scan cu WCD (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) (Wargods Cheat Defender) . Ai refuzat acest lucru , īn consecință ai primit ban.
Eu consider că am procedat corect avānd īn vedere că ai mințit-o și pe Marii apoi ai dat-o la īntors .
Nu face pe victima , suportă consecințele ! :)

Sometimes
11-08-2014, 10:04 AM
Pai cum sa dai ban cuiva ca refuza sa isi instaleze pe PROPRIUL PC un program pe care nu il cunoaste ?!?! Daca nu predam pozele era o chestie . Sunt si alte metode de a urmari un suspect de coduri ....sa ii faci demo ...sa stai sa il urmaresti pe harta...nu sa il OBLIGI sa isi instaleze un program . Asa care e treaba voastra , a adminilor? Sa schimbati harta si sa aveti slot ?!

MaRiii
11-08-2014, 10:11 AM
Multi jucatori au facut WCD...si nu au patit nimic :)

[696]`vLad
11-08-2014, 10:29 AM
Pai cum sa dai ban cuiva ca refuza sa isi instaleze pe PROPRIUL PC un program pe care nu il cunoaste ?!?! Daca nu predam pozele era o chestie . Sunt si alte metode de a urmari un suspect de coduri ....sa ii faci demo ...sa stai sa il urmaresti pe harta...nu sa il OBLIGI sa isi instaleze un program . Asa care e treaba voastra , a adminilor? Sa schimbati harta si sa aveti slot ?!

Tu, tot o ți pe a ta. Citește regulamentul (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!) īn loc să comentezi aiurea :) .

negrutzu
11-08-2014, 10:30 AM
Adminii,ati dat explicati prea multe,nu vrea e problema lui daca nu vrea sa ii se scaneze pc,cu programul nostru,Banu-l ramane si gata,daca mai vrei sa joci aici trebuie sa accepti wcd !

Sometimes
11-08-2014, 10:57 AM
Of of of ... nu imi convine deloc chestia asta ...dar daca astea sunt conditiile ( ciudate ce-i drept ) asta e. Am windows 7 . Ce WCD trebuie downloadat ?

Sometimes
11-08-2014, 04:32 PM
Imi puteti spune ce trebuie sa instalez ? Un unban se poate va rog ?

Teddy
11-08-2014, 04:45 PM
WCD-ul trebuie facut atunci cand esti in joc asa ca acum n-ar mai avea niciun rost sa-l descarci. Baga WAC-ul (e un anti cheat) si nu vei mai avea probleme.
Ai AICI (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) link-ul de descarcare.

Sometimes
11-08-2014, 05:18 PM
Ok. Am sa il instalez. Acuma se poate un unban ca sa pot juca ?:)

XeLa
11-08-2014, 07:26 PM
Ban`ul ramane!