PDA

View Full Version : Anunt



Tim3^sh0T
10-08-2014, 02:45 PM
Pentru toti playerii dupa server si sloturile/supersloturile numai bateti la cap adminii cu "spune`i lui x sa bage wac" "y nu vrea sa bage wac" , daca un player e suspect de ceva o sa isi dea seama adminul si o sa faca ce trebuie , am prins si eu faze cand in prima runda dupa o harta am facut 10-0 , daca obliga`m pe fiecare in parte sa bage wac serverul o sa fie 10/32. Cativa dintre voi stiti despre ce e vorba , chiar voi mi`ati zis sa ii spun lui x sa bage wac , o sa fie sv gol mereu daca stam sa obliga`m pe fiecare in parte sa bage wac + ca playerii noi habar nu au de wac :)
P.S: cineva care se pricepe la programare , sa se ocupe de wac , poate fi fentat foarte usor :)

IoNuTzZ
10-08-2014, 03:14 PM
Si eu l-am vazut azi pe un jucator ca-i spunea altuia sa bage WAC sau ia ban iar celalalt, mai nou pe comunitate saracu a inceput sa se ambaleze si sa intrebe de unde il ia si chestii... I-am spus eu ca nu e obligat sa il bage si s-a linistit.

WarGods | RbN
10-08-2014, 04:22 PM
Asta zic de nu stiu cat timp.S-a inventat u@ prin care se pot reclama codatii,folositi-l.Desigur prima data uitati-va si doar dupa cereti sa bage wac.

NastarzZz
10-08-2014, 04:29 PM
asa sunt majoritatea playerilor pac e unu mai bun ca ei "baga wac" desi nu au nici o autoritate,cum a zis si rbn au u@ sa il foloseasca

RaZz0R
10-08-2014, 05:06 PM
Si pe langa wac, daca un player baga wac si e suspect puneti-va spec si faceti un demo. Iar pentru admini se recomanda testul cu WCD, deoarece asa cum a spus si crazy wac-ul se poate fenta usor si din ce stiam nu este actualizat cu noile coduri care apar peste noapte.

SI INCA CEVA! NU MAI CERETI JUCATORILOR CARE FAC DIN PRIMELE 2-3 RUNDE 10-0/20-0 SA BAGE WAC, SAU SA DATI PRO/CONTRA DUPA EVIDENTA WAC. DACA PLAYER-UL NU STIA DE WAC NU ESTE VINA LUI. NU SPECIFICA NICAIERI CA ESTE OBLIGATORIU CA FIECARE PLAYER CARE SE PRINDE REPEDE DE JOC SI JOACA BINISOR SA AIBE WAC ON! ACEST LUCRU SE CERE NUMAI DACA SUNT SUSPICIUNI/MOTIVE SOLIDE.

Tim3^sh0T
10-08-2014, 06:38 PM
Orice soft are cate o slabiciune , in cazul asta si wac`ul , wac`ul e vechi , coduri de cs noi (unele chiar incluse in cs si nu isi da seama nici drq) , apare wac nou , cam asa e in lumea virtuala , orice e facut de mana omului are cate o slabiciune , imi pare rau ca nu am facut acum 2 zile un demo , eram pe clasic si un admin cu wac on avea wall , urmarea playeru exact prin perete si playerul respectiv avea hold`ul pus , de auzit nu la auzit :) credca multi dintre voi va intrebati cum este posibil cod inclus in cs , ei bn este posibil , va dau un exemplu , alt domeniu , samp , daca ai cleo instalat in gta san andreas si ai diferite moduri ele merg si pe samp , cel mai mult se folosesc codurile noaptea ca nu sunt admini on , la fel si in cs , poti modifica un cs cum vrei tu , de ex pe clasic skinurile la playeri nu se schimba , poti sa faci un skin prin care sa iti arate un punct rosu/albastru prin toate zidurile , in cazul asta sti cand vine enemi`ul , si ca sa nu te prinda iti faci tinta albastra sau rosie depinde in ce echipa esti :)