PDA

View Full Version : Lipsa admini



IoNuTzZ
09-08-2014, 04:36 PM
Va rog sa luati masuri cu activitatea adminilor pe server deoarece 90% din zi nu este niciunul si se injura playerii si isi fac de cap. Doar ce s-au certat vreo 30 de minute 2 playeri: -=vali=- si Tobi

Sxe
09-08-2014, 04:54 PM
Mda stiu.. si eu am vazut.. Macar la gag de asi fi avut acces . Dar..

Tim3^sh0T
09-08-2014, 09:28 PM
asta cam asa e , am fost ieri si azi pe server si niciun drac de admin , ma intreb unde or fi cei 20 de admini ?

IoNuTzZ
09-08-2014, 09:29 PM
Nu stiu dar cativa dintre ei nu mai joaca de mult(ex: circaru) si altii nu sunt prea activi...

Tim3^sh0T
09-08-2014, 09:30 PM
Nu stiu dar cativa dintre ei nu mai joaca de mult(ex: circaru) si altii nu sunt prea activi...

uitate la adminii serverului zombie.wargods.ro majoritatea sunt suspendati , uitate la absente-retrageri , dar 10-15 admini tot au ramas , dar unde or fi oare ?

IoNuTzZ
18-08-2014, 01:10 PM
Vad ca inca serverul este pustiu de admini si eu deja m-am saturat sa le spun playerilor sa inceteze... Nu zic asta doar pentru ca ma deranjeaza pe mine, dar astfel de oameni ii fac pe playeri sa iasa si serverul scade..

Delia ღ❤
18-08-2014, 01:31 PM
Mda .. am vazut asta . Nu prea am mai vazut admini cu grad mare , gen Helper , Premium , etc . Poate ca au si ei treaba . Din cate am vazut , multi admini de pe zombie sunt si pe classic , si poate de aia . Daca aveam , noi astia cu slot , acces la gag , ar fi altcumva .

Tim3^sh0T
18-08-2014, 04:19 PM
Mda .. am vazut asta . Nu prea am mai vazut admini cu grad mare , gen Helper , Premium , etc . Poate ca au si ei treaba . Din cate am vazut , multi admini de pe zombie sunt si pe classic , si poate de aia . Daca aveam , noi astia cu slot , acces la gag , ar fi altcumva .

Degeaba dai gag ca dau retry ... ar fi bine daca sar baga un voteban , cand nu e niciun admin playerii sa voteze pentru ban ...

IoNuTzZ
18-08-2014, 04:20 PM
Degeaba dai gag ca dau retry ... ar fi bine daca sar baga un voteban , cand nu e niciun admin playerii sa voteze pentru ban ...

Nu cred ca ar fi o idee buna... Normal ca atunci cand ar da unul voteban toti ar da sa-l baneze... si ar abuza de asta si s-ar bana unul pe altu..

WarGods | KGB
19-08-2014, 01:36 AM
B-) Da,am vazut ca sunteti multi care aveti nemultumiri ptr ca nu sunt admini ziua pe zm. Oficial va anunt ca de pe data de 01.09.2014 voi fi zilnic pe server,aproape toata ziua(sa zic asa ,voi fi in concediu,acasa,pe zm :P ).Am grad de Helper,voi face tot posibilul ca playerii sa joace civilizat,cei fara scrupule ii voi pedepsi cat imi permite gradul. Toate cele bune !!

RaZz0R
19-08-2014, 08:17 AM
B-) Da,am vazut ca sunteti multi care aveti nemultumiri ptr ca nu sunt admini ziua pe zm. Oficial va anunt ca de pe data de 01.09.2014 voi fi zilnic pe server,aproape toata ziua(sa zic asa ,voi fi in concediu,acasa,pe zm :P ).Am grad de Helper,voi face tot posibilul ca playerii sa joace civilizat,cei fara scrupule ii voi pedepsi cat imi permite gradul. Toate cele bune !!

Si daca vreun player tot incalca regulamentul si nu-l potolesti, fa 2-3 poze si anunta-ma:D

WarGods | AbySs
22-08-2014, 03:17 PM
Este vara, lumea nu sta incuiata in casa sa joace cs. Am sa le interzic sa se duca la mare/munte ca injura un player pe sv?

iSwearSheWas18 :O
23-08-2014, 11:43 AM
Va rog sa luati masuri cu activitatea adminilor pe server deoarece 90% din zi nu este niciunul si se injura playerii si isi fac de cap. Doar ce s-au certat vreo 30 de minute 2 playeri: -=vali=- si Tobi

Get A Life ^_^

luys
31-08-2014, 03:46 AM
ionutz inteleg ca e posibil sa te jigneasca vreunul,, dar exact cum a zis abys .. e vara , lumea mai iasa din casa...... sfatul meu e sa faci print la acela care injura si trimiti unui admin si acela va sti ce sa faca... bft..