PDA

View Full Version : Reclamatie IuLi



Sxe
06-08-2014, 10:58 AM
Nume: Bonjur
Reclamat: IuLi
Motiv: Injura/Nu vrea sa bage wac / Block cu lasere la rampe
Mentiuni: Am intrat pe zm astazi (6.08.2014) si au sarit toti cu gura pe mine ca acest player IuLi face block cu lasere la rampe.. Avea un scor de 20 cu 1 si l-am rugat dupa rugamintile celorlalti playeri sa bage wac-ul stiu ca eu am slot si nu am dreptul sa le cer sa bage wac dar tot sareau playeri cu gura pe mine ceilalti jucatori . ca ei au wac si ala nu.
Martori : Melissa
Dovada : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | RbN
06-08-2014, 12:07 PM
Sa inteleg ca voi rugati playeri sa bage wac doar pentru ca au un scor de 20-1?Chiar ca e greu,pui 2 lasere intr-un loc mai aglomerat si gata.Alt exemplu prima runda sunt vreo 20 playeri (pe infantry,flood ex.)un singur zm prinde jumate de oameni deci sa zicem 9 din start,apoi runda urmatoare are de super,da 3 hs si are deja 21-0 il prinde un zm si are 21-1,a facut acest scor si are cod. V-as ruga sa incetati sa cereti playerilor sa bage wac doar ca v-au luat odata,puneti-va spec si uitati-va cum joaca.

Delia ღ❤
06-08-2014, 12:20 PM
Acest player mereu injura , si daca ii ceri sa bage wac , ia foc

Sxe
06-08-2014, 12:44 PM
Am inteles faza.. am sa pastrez pozele astea si pana la o posibila cerere de slot a playerului IuLi am sa le postez.
Nu isi mai are rostul acest Topic.
Cer T/C

Tim3^sh0T
06-08-2014, 06:12 PM
"Halogen :>" il stiu de undeva , credca dupa ze , tot asa pus pe scandal e , daca il prind sa il fereasca dumnezeu :))

Sxe
06-08-2014, 08:51 PM
Mare dreptate ai Si ala + inca unu xxHades sau ceva in genull.. Daca as avea acces la gag i-asi tine numai in 5 minute.. daca nu vezi intr-o propozite de-a lor o injuratura e minune

Tim3^sh0T
06-08-2014, 09:18 PM
xxhades l`am prins mai devreme pe server , parea calm :))

WarGods | AbySs
10-08-2014, 10:57 AM
Daca consideri ca ar trebui sa bage wac ii poti spune unui admin sa il "motiveze", era chiar nevoie de o reclamatie pentru un player? Dinou reclamatii pentru ca un player nu vrea sa faca nu's ce. Umpleti forumul degeaba.