PDA

View Full Version : Reclmatie cu mai multi playeri



Melissa
06-08-2014, 10:52 AM
Genul asta de playeri nu au ce cauta pe server...
As dori daca se poate sa fie sanctionati ...
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Le gasiti Ip in loguri..

MnmL.
06-08-2014, 11:01 AM
Cu asemenea conducere o sa se intensifice :clapping:... Pacat de server !

Delia ღ❤
06-08-2014, 11:05 AM
Da Melissa .. asa sunt aia 2 . Niste nesimtiti .

NastarzZz
06-08-2014, 11:24 AM
Asa e cu astia poate cu un ban de 300 minute sa-r mai linisti.Am sa imi incerc si eu norocul cu o cerere de avansare sa vad dupa sa ii linistesc :P

WarGods | RbN
06-08-2014, 11:55 AM
Deci,ce nu intelegeti ca RECLAMATIILE se fac pentru ADMINI si nu pentru PLAYERI.Abyss v-a zis clar sa incetati,faceti poze dar nu le puneti,asteptati sa ceara slot,nu faceti reclamatie ca sa mai adunati niste posturi,ca alt rost nu are.

Mada
08-08-2014, 08:16 PM
Exista un model de cerere pentru reclamatii -_-

Tim3^sh0T
09-08-2014, 09:35 PM
Deci,ce nu intelegeti ca RECLAMATIILE se fac pentru ADMINI si nu pentru PLAYERI.Abyss v-a zis clar sa incetati,faceti poze dar nu le puneti,asteptati sa ceara slot,nu faceti reclamatie ca sa mai adunati niste posturi,ca alt rost nu are.

Daca adminii serverului ar fi mai activi , nu sar mai face reclamatii la playeri :)

WarGods | AbySs
10-08-2014, 10:51 AM
La fel cum am spus si in alte reclamatii, cand faci o reclamatie unui slot/admin ma pot lua de el si il sanctionez, cand faci reclamatie unui player mai mult de a-l tine minte daca face cerere slot/admin nu prea am ce ii face. Ban permanent pentru limbaj nu se da, un admin ce il vede cand este online sa ii dea un ban de 2-3 zile si il potoleste.

P.S. Mnml, daca vrei sa ramai fara acces la forum mai vino cu comentarii de genu.