PDA

View Full Version : unban - dupa model



sn1p3r
04-08-2014, 05:09 PM
NUME: -=TnK=-|Sn1p3r_3D si WizKhalifia ( celalalt calculator caci avem acelasi IP
IP: nu stiu caci nu imi mergea consola ( mentionat in cealalta postare )
VARSTA: 12
ID DE STEAM: eu nu am steam dar are fratele meu
DATA: cred ca 04.08.2014
ORA: cam pe la 4:30 -> 5:00
HARTA: nu stiu cum se numeste
ADMIN: TheKiller
MOTIV: aveam cod ( presupus )
MARTORI: era Karynutza si cred ca era si Anne|Marie dar nush daca ea are grad
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b> +
<b>You have to register to ba able to see this link</b> +
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: nu eram pe calculatorul meu :|

Delia ღ❤
04-08-2014, 05:23 PM
Scuza-ti ca intervin ( desi nu am dreptul ) Acest copil , a recunoscut pe zm ca are aim(leis) si .. desigur a primit ban si pe zm

sn1p3r
04-08-2014, 05:26 PM
da... dar ideea este ca nu era activ ! si de cate ori sa spun -- NU ERAM PE CALCULATORUL MEU .. si dupa aia nu am spus ca am leis .. am spus ca aveam pentru ca l-am sters si altceva in caz ca te intereseaza .. cand am vazut si arhiva am dat click pe ea .. dar zicea ca nu putea fi gasit si aveam 2 optiuni .. sterg si arhiva aia ,, fantoma " ori caut pe net sa vad daca pot sa il gasesc

vreau sa mai adaug ceva -- stie si G|Nico de mine pentru ca il tot intreb daca fumeaza -- si ii spun sa se opreasca ptq nu face bine la plamani :D

2Fast4You
04-08-2014, 05:46 PM
:contra: unban

sn1p3r
04-08-2014, 05:52 PM
si deci se pare ca nu vreti sa imi dati unban .. mi-am invatat lectia .... sa nu intrii pe calculatorul fratelui tau :(

Savarinaa
04-08-2014, 06:12 PM
Nu contează pe ce calculator te aflii ! Tot aşa se fac poze, tot aşa le poţi da !

Jihadu Islamik
04-08-2014, 06:13 PM
lasa dumele. Ce motive sunt astea ? si nu inteleg nimic din ce spui... :contra: unban...

TheKiller.
04-08-2014, 08:55 PM
Esti chiar nesimtit :)
Ti-am facut poze si nici macar nu mi le-ai trimis. Pe server mai pus sa iti dau toate conturile pe toate retelele de socializare si ti le-am dat.

Ce mi-ai spus pe skype cand te-am pus sa dai scan?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Dupa ce ti-am dat ban ai intrat si iesit din cs si dupa ai dat scan, fara cod, bineinteles.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Pe intelesul tuturor:
16:21 Mi-a spus ca are leis "fratesu" pe deskop
16:22 I-am dat shock
16:23 Deschide si intra iar in CS
16:24 Da scan la WCD


PS: Sa nu spui ca nu esti tu acel Ro-Player.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>


Chiar ne crezi atat de prosti ? Nu stiu cum sunt ceilalti admini peste care ai dat, dar eu fac screen shot si la ce ma "c*c", deci nu ai cum sa ma prinzi in offside ;).

XeLa
04-08-2014, 10:41 PM
Ban`ul ramane !