PDA

View Full Version : Reclamatie C@mp3R



~TraNda~
03-08-2014, 09:37 PM
Nume: TraNda
Reclamat: C@mp3R
Motiv: Reclama
Mentiuni: Schimba mapa cand vrea el. Mai erau 5 min din he_fiesta si acest admin, intra vede ca nu ii place mapa, si da vot cu mapele care vrea el. Erau 5-6 mape propuse si nici macar nu se uita. Dupa ce ca e prima oara cand il vad, mai face si ce vrea.. :|
Martori : ronaldo
Dovada : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

C@mp3R
03-08-2014, 10:04 PM
Tranda Dai un ochi pe regulament!

In ultimele 5 minute ale hartii curente, in urma unui vot;
De comun acord cu jucatorii nemultumini de harta curenta, prin vot;
Cu sau fara vot atunci cand nu e alt admin pe server si este necesar;
Cand jucatorii depasesc numarul de locuri de pe harta, cu sau fara vot;
Cand este lag pe harta si jucatorii cer schimbare.
Era he_fiesta. Am considerat ca trebue schimbata. Am dat la vot sa vad ce zic jucatori a iesit sa se schimbe!. Am dat 3 mape classice ce se joaca asa raman si jucatori pe server.
Au trecut si la lucruri necurate:))
Oricum abyss poti verifica logourile unde poti vedea ca au inceput sa saraca cu gura asteaptat ca eu sa reactionez negativ:)) dar nu au reusit:)).
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Linq poze:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Nu mi se pare ceva corect.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | RbN
03-08-2014, 11:24 PM
Deci in primul rand pe dust2b si fiesta sunt limitate sloturile,nu se pot juca 32/32.Pe fiesta daca sunt pe server 19 unu deja moare si daca deja se depasesc locuriile se poate schimba.Harta urmatoare a fost toxich2,am intrat si eu dar n`am vazut nimic din aceasta faza(am stat doar 10 min) ce am observat ca erau mai multi de 20 de playeri,aparea si reliable-ul.Luand in considerare ca c@mper a dat si boost era normal ca vor fi multi playeri,deci nu cred ca a gresit cu ceva.
P.S: Problema era ca a fost propusa moama sau 2010 si nu a fost bagata la vot niciuna? :)

~TraNda~
04-08-2014, 09:30 AM
RnB nu asta a fost problema frate. Si nu era nicio problema cu sloturile pe fiesta, nu murea niciunul. Doar m-a deranjat ca a schimbat, in alea 5 min. cand nu era nicio problema. Nu se cerea de nimeni sa fie schimbata

P.S: scuze de x2 post

Dragutzza
04-08-2014, 12:30 PM
Idem RnB

JuNNNkie
04-08-2014, 01:56 PM
Eram si eu pe sv si camper a schimbat cand mai erau 5 minute din mapa!asa ca nu isi are rostu reclamatia asta

Tim3^sh0T
04-08-2014, 02:19 PM
Daca credeti ca mapa e mica , daca da eroare la server cu reilable , etc .. dati un vot simplu inainte (amx_vote nextmap? 1.da 2.nu) , vedeti ce iese , daca iese ca vor sa schimbi mapa , mai intai te uiti la propuneri nu dati mape la vot de capul vostru si deabia dupaia dai vot pt schimbarea hartii. Am patit si eu de multe ori chiar acum cateva zile pe infantry , am dat boost si am intrat pe sv , sv full , lag pe sv , dadea si eroare , era un haos total , dar nu am dat votemap pt ca nu a cerut nimeni si sigur ma treze`am cu reclamatie de la cineva. Chiar daca e harta naspa , e lag pe sv , da eroare , nu va mai angajati sa schimbati hartile , au "rtv" pentru asa ceva , jucatorii dupa server aleg hartile la vot , daca nu le plac mapa lasai sa urle cat vor , sa astepte 10 min pana la rtv , pt ca niciun nu se uita cand e votul , dau la nimereala ca sa scape de vot :) , acum dai vot , se schimba harta si dupaia ii auzi "naspa mapa" "schimbo " ...

Mada
05-08-2014, 05:53 PM
Un jucator nemultumit tasteaza "rtv" in momentul in care doreste sa se schimbe mapa. Mai erau 5 minute deci jucatorii puteau sa scrie "rtv" si server-ul dadea singur la vot,dar se pare ca erau mai multi playeri care inca doreau sa joace pe mapa asta,atlfel mapa era schimbata de mult.
Parerea mea e ca a gresit cand a dat la vot doar mapele pe care le-a vrut el in loc sa ceara propuneri jucatorilor. :)

Sxe
05-08-2014, 09:33 PM
Parerea mea e ca a gresit cand a dat la vot doar mapele pe care le-a vrut el in loc sa ceara propuneri jucatorilor.
Idem

C@mp3R
05-08-2014, 11:08 PM
Hartile date la vot nu au fost alese cazual(in regulament nu am vazut ca trebuie sa ma uit la ce mape is propuse. Am folosit si /lastmaps daca retin bine). Am ales 3 mape ce sunt mai pupulare pentru a mentine jucatori pe server.Si nu stiu de unde a iesit chestia ca am dat ce am vrut eu:)) dar bine.

Tim3^sh0T
06-08-2014, 10:14 AM
Hartile date la vot nu au fost alese cazual(in regulament nu am vazut ca trebuie sa ma uit la ce mape is propuse. Am folosit si /lastmaps daca retin bine). Am ales 3 mape ce sunt mai pupulare pentru a mentine jucatori pe server.Si nu stiu de unde a iesit chestia ca am dat ce am vrut eu:)) dar bine.

Pui harti de la tn cand nu e nicio harta la propuneri ...

Delia ღ❤
06-08-2014, 10:19 AM
Iar se formeaza aici chat

WarGods | AbySs
06-08-2014, 10:33 AM
Am spus clar, daca nu este neaparata nevoie(moare lumea la inceput de runda sau este un bug, etc) lasatii sa foloseasca rtv. Daca intradevar trebuie sa dai un vot, faci ca mine, ceri playerii sa iti spuna ce harti vor. Primele 3 harti rostite sunt introduse in vot(daca nu sunt 32/32 si vor fiesta sau moama binenteles). Chiar si in ultimele 5 minute tu tot strici o ordine a hartilor si iar plangeti ca doar cateva harti se joaca. Una este dea player-u /rtv si sa joace o harta care a mai fost si alta este sa ii aduci tu lista la acea harta inapoi. Va rog sa fiti mai atenti pe viitor.