PDA

View Full Version : Propunere (pentru admini)



|HD|MeRceR*
02-08-2014, 03:49 PM
Propun lui AbySs sa bage o comanda ( laserunset) care sa se poate folosii pe adminii cu imunitate... Se poate intampla ca un admin sa aiba laserele, si sa se bage spec, sa lipseasca cateva minute.. destul e si 5 minute... E mai bine asa , sa se poate scoata si la admini... :) :pro: / :contra:

WarGods | RbN
02-08-2014, 05:44 PM
Daca deja un admin cu imunitate isi lasa laserele si se pune spec cred ca se poate folosi akick,daca se grabeste atat de tare atunci e mai usor disconnectul.Stiu ca dupa regulament nu avem voie dar deja e prea enervant sa-i lasam laserele acolo,in ele se mor si in primele 10 sec... nu stiu daca s-ar putea dar daca da,atunci sunt :pro:

|HD|MeRceR*
02-08-2014, 05:48 PM
Asta e.. Eu cu premium nu pot da akick ... nu am acces la amx_akick :P :D

Delia ღ❤
02-08-2014, 05:53 PM
:pro:

Tim3^sh0T
02-08-2014, 06:34 PM
Daca deja un admin cu imunitate isi lasa laserele si se pune spec cred ca se poate folosi akick,daca se grabeste atat de tare atunci e mai usor disconnectul.Stiu ca dupa regulament nu avem voie dar deja e prea enervant sa-i lasam laserele acolo,in ele se mor si in primele 10 sec... nu stiu daca s-ar putea dar daca da,atunci sunt :pro:

Pluginul ar trebuii sa scoata laserele automat cand un admin/jucator intra spec, dar la admini e un bug si nu le scoate , scrie in chat de vreo 3-4 ori ca ii scoate laserele dar nu le scoate , credca sar putea si mai bine , sa se modifice pluginul asta si cine e mort/inactiv sa ii dezactiveze laserele dupa 10-15 secunde fie admin sau jucator , de cele mai multe ori bugul apare cand un admin/jucator intra spec bagat de server , adica cand e inactiv si il baga serverul spec :)

NastarzZz
03-08-2014, 02:24 AM
:pro:

WarGods | AbySs
03-08-2014, 07:23 AM
Daca bagam o comanda de genu o dai direct pe un admin ce s-a pus spectator ca nesimtitu si asta este. Daca nu ai o astfel de comanda si un admin s-a pus spectator cu laserele puse faci frumos un demo sau o poza si mi-o dai pe mess sau faci o reclamatie. Altfel scapam de cei ce fac prostii. Eu ma pun mereu pe spectator(cand am timp sa intru pe sv) si dupa ce am intrat spectator nu imi este greu sa mai apas o data "m" pentru a fi sigur ca mi s-au dezactivat laserele, restu de ce nu pot sa o faca?

|HD|MeRceR*
03-08-2014, 10:53 AM
Poi cine stie... poate uita cumva , stii .. de aia am zis :P
Oricum se intampla rar, dar nah :P .

WarGods | AbySs
03-08-2014, 03:55 PM
Cand se intampla faci o poza si eu il trag de urechi pe respectivul/a, o postezi si cand incearca sa faca cerere up si primeste "respins/a".