PDA

View Full Version : Reclamatie!



JuNNNkie
01-08-2014, 12:28 PM
Nume: The^Kill
Reclamat: Chillotu
Motiv: Reclama
Mentiuni: Nu este prima data cand face reclama !
Martori :WarGods |DangerBoy DOC si restu
Dovada


*DEAD* ChilLOuT : Hai pe dr/batalia/ro
*DEAD* ChilLOuT : Vi ma pe dr/batalia/ro
D3vIl is joining the Counter-Terrorist force
*DEAD* Tobi : /rs

*** <<Craizy>> killed XtremeStyl3 with a headshot from m4a1 ***
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
*DEAD* I Can't STOP :

ChilLOuT
01-08-2014, 12:52 PM
Frate, am facut reclama, recunosc. Dar partea cu *DEAD* ChilLOuT : Vi ma pe dr/batalia/ro ai bagat-o de la tine. Si ba da, este prima data cand fac reclama, ca daca nu era, mai aveam si alte reclamatii. Daca-mi feci o reclamatie, macar nu o inflorii, te rog. Si DOC poate sa-ti confirme.

RaZz0R
01-08-2014, 01:14 PM
Se poate confirma din loguri autenticitatea spuselor. Kill m-ai pus martor degeaba, cum sti si u si inca cativa, am niste probleme cu cs-ul si nu pot sa le rezolv, in momentul acela aveam peste 2000ms si vedeam jocu in poze, nu am prins faza. Dar cea ce nu imi dau seama este, Chilout, cei cu tne? Cei cu reclama asta.

Tim3^sh0T
01-08-2014, 01:23 PM
Nu stiu ce drq nu intelegeti ca ma enervati , veniti cu dovezi autentice (ss sau demo) , nu copy-paste la consola :) astea pot fi false , kill daca il faci pe abyss sa se uite in log`uri si mare parte din ce spui nu sunt adevarate nu te vad bn :)

Delia ღ❤
01-08-2014, 01:28 PM
Kill, mai bine faceai un " snapshot " asa .. nu toti o sa te creada ...

Sxe
01-08-2014, 02:33 PM
Kill acum sincer cred ca sti si tu foarte bine ca nu te poate lua nimeni in considerare cu acea incercare de "dovada"
Daca nu ai facut nici un Screen nu cred ca isi mai are rostul aceasta "reclamatie"

ChilLOuT
01-08-2014, 02:47 PM
Din greseala, vorbeam cu DOC la telefon si nu raspundea, si i-am zis pe chat fara sa-mi dau seama...

RaZz0R
01-08-2014, 05:39 PM
Deci, pana la urma, kill a spus adevarul, chilout a recunoscut reclama. Acum sa-l lasam pe abiss sa decida sanctionarea.

ChilLOuT
02-08-2014, 12:00 AM
Da, am recunoscut, am avut o scapare. Dar si The^Kill ar trebuii sanctionat pentru ca a inflorit acuzatia. Jumate din ce a zis el acolo sunt minciuni.

Tim3^sh0T
02-08-2014, 12:18 AM
Si pana la urma , reclamatia asta de aici e pentru reclama ? adica ca nu a luat gag 10-20 min pentru reclama ? daca sa facut reclamatie pt o simpla reclama "din greseala" sa ii zice`m asa , aia care fac reclamatie ca iau ban/destroy ce ar trebuii sa faca? sa faca reclamatie la minister ?

Mada
02-08-2014, 06:48 PM
Reclamatia e incompleta din punctul meu de vedere . :)
Nu este specificata o ora? o mapa ? data?
Abyss o sa caute prin log-uri de o sa innebuneasca.

Tim3^sh0T
02-08-2014, 08:12 PM
Reclamatia e incompleta din punctul meu de vedere . :)
Nu este specificata o ora? o mapa ? data?
Abyss o sa caute prin log-uri de o sa innebuneasca.

Nu o sa caute stai linistita , nici nu o sa ia in considerare reclamatia , omu nu are ce face decat sa stea zeci de ore ca sa caute o simpla reclama , fi serioasa :))

WarGods | AbySs
10-08-2014, 11:00 AM
Dupa cum s-a spus si mai sus imi este greu sa gasesc faza, eu intru cand pot acum ca sunt cu munca. Am sa te rog totusi ca urmatoarea data cand mai face Chillout reclama, sa ii faci o poza, mi-o dai mie pe mess si am eu ac de cojocul lui.

@Chillout sa nu spui ca nu ai fost avertizat.