PDA

View Full Version : Propunere top



RaZz0R
30-07-2014, 07:20 PM
Am mai discutat dea lungul timpului cu adminii si jucatorii. Si am ajuns la parerea ca ar trebui sa se restarteze topul periodic, nu o data pe an. De ce?? Odata cu restartul la top playerii vor fi mai atrasi de sv deoarece vor avea posibilitatea de a intra si ei in top, nu sa stea 3-4 luni sa intre.

Astept pareri pro/contra. :)

Delia ღ❤
30-07-2014, 07:25 PM
Dar unii playeri nu joaca pentru rank , ci pentru distractie . Deci eu sunt :contra:

Reckless
30-07-2014, 07:41 PM
:pro: Categoric.O resetare de top este necesara pentru ca astfel playeri care chiar ii intereseaza rankul pot accede mai repede.Cel mai important e ca se triaza din jucatori care nu mai joaca deloc sau sunt foarte putin activi.In top 100 am gasit cel putin 30-40 care nu i-am vazut niciodata pe server.


Dar unii playeri nu joaca pentru rank , ci pentru distractie . Deci eu sunt :contra:

Pai daca acei ''unii'' nu ii intereseaza rankul si joaca doar de distractie de ce ar avea o problema cu resetarea(inclusiv tu)?

RaZz0R
30-07-2014, 07:43 PM
Dar unii playeri nu joaca pentru rank , ci pentru distractie . Deci eu sunt :contra:
Cum a spus si violentu, dc i-ar interesa daca ei nu vor in top. Nu ii afecteaza cu nimic:)

Tim3^sh0T
30-07-2014, 07:45 PM
:contra: idem delia, ce rost are ? mai bn sa se scoata topul definitiv , te intereseaza pe ce loc esti > gametracker.com < , abyss daca se uita pe aici sa schimbe motd`u si acum mai apare poza de craciun cu "sarbatori fericite" :))

RaZz0R
30-07-2014, 08:00 PM
Ma, daca pe voi nu va intereseaza topul, asta nu inseamna ca pe restul nu. :|

Tim3^sh0T
30-07-2014, 08:38 PM
Ma, daca pe voi nu va intereseaza topul, asta nu inseamna ca pe restul nu. :|

> ":|" < deci mor , ce fata ai facut =)) parca va tine topul de foame :)) eu unu joc pt distractie nu pt top :) daca castigai cva bani ca esti in top sau alte premii mai zicea`m dar asa ?:))
EDIT : daca nu era supergunul care sa va dea 4 frage pe kill , cu greu erati in top , unii dintre voi :)

Reckless
30-07-2014, 10:08 PM
Daca tot nu jucati pentru rank cu ce va afecteaza pe voi de sunteti contra,cu ce va deranjeaza?.Joaca de distractie sau tinutul de foame sunt alte aspecte care nu are nici o legatura cu subiectul.Exista un interesul comun in randul multor playeri care nu cred ca trebuie ignorat.Acum astept votul fetelor de la Capalna in legatura cu Filosofia transcendentală a lui Immanuel Kant....

WarGods | RbN
30-07-2014, 10:33 PM
:pro: 100% Macar odata la 2 luni,tot ar fi ceva. Sunt deacord cu reckless si razzor,cine nu vrea sa joace la top e destul sa dea un contra,nu sa comenteze degeaba.
Cei din top15 sunt aproape aceleasi ca si cand nu era pus supergunul,plus 2-3 jucatori noi,deci nu s-a schimbat prea mult.

Sxe
31-07-2014, 10:35 AM
Salut si eu sunt PRO dar sunt sigur ca aceasta propunere nu o sa fie luata in considerare . De ce ?
Pentru ca nu cred ca Arnold , MnmL , Luys , Grasuxxl si cei care sunt printre primi in top vor vrea asta..
Si Delia mai intai gandeste inainte sa scrii .

Delia ღ❤
31-07-2014, 10:41 AM
Bonjur , eu mi-am dat pararea .

RaZz0R
31-07-2014, 12:06 PM
Salut si eu sunt PRO dar sunt sigur ca aceasta propunere nu o sa fie luata in considerare . De ce ?
Pentru ca nu cred ca Arnold , MnmL , Luys , Grasuxxl si cei care sunt printre primi in top vor vrea asta..
Si Delia mai intai gandeste inainte sa scrii .
Probabil ca nu le-ar conveni, dar asta e o modalitate si pt ei si pt noi sa ne arate ca sunt cei mai buni:> asa daca au iei 10.000 de killuri pot sa stea linistiti 2-3 luni, asa cu restartarea i-ar mentine in forma si pe ei, ar demonstra ca isi merita locurile.

ツ DemØnJR ツ
31-07-2014, 12:50 PM
pro

IoNuTzZ
01-08-2014, 01:07 AM
Chiar daca nu sunt admin, si eu vreau sa se reseteze top-ul.

Mada
08-08-2014, 08:29 PM
Mie una mi se pare o propunere destul de interesanta. Nu strica sa incercam .:)
:pro:

IoNuTzZ
08-08-2014, 09:48 PM
Hmm... Cand o sa se raspunda la aceasta propunere? Daca se ia in considerare sau nu...

C@mp3R
08-08-2014, 11:06 PM
:pro: Sa se dea odata la 3 luni si cei din top 15 sau primii 5 sa primeasca ceva.

Sxe
09-08-2014, 10:59 AM
ma scuzati de 2x Post , dar Se ia in considerare aceasta Propunere?

NastarzZz
09-08-2014, 10:48 PM
Hai si de la mine un :pro: chiar daca ma ca-m roade umpic ca am urcat greu:)) dar nu este aici vorba de mine este vorba de toti playerii care ar putea ramane si asi face un viitor pe acest server sau chiar comunitate cand au si ei o sansa la top:P

Dragu|zzu#
11-08-2014, 12:24 PM
Sunt de acord...PRO

Arnold Schwarzenegger
02-09-2014, 04:01 AM
Ma deci pe mn unu ma ma intereseaza topu daca se da rr sau nu pentru ca stiu ce "CIFRA" va aparea in fata numelui meu ... dar nu ati luat in calcul ca suntem 3-4 playerii care tot noi o sa ocupam primele 3-4 locuri in top , degeaba va bucurati sa zicem ca s-ar da rr la top si ar fi Razzor pe 1 (dau asa un exemplu ca el a deschis subiectu) pai CALARESC PC-ul cateva zile am facut 5000 de frag-urii si stau linistit pana la urmatoru rr ... deci nu ii vad rostu in a dat rr la top periodic sau cum spunea C@mp3r "sa primeasca ceva primele 5 locuri" pai si unde e jmecheria !? o sa primesc la cadourii de ma plictisesc :)) si sa joc prost n-am cum =)) daca asa joc eu ... varianta cu "primele 5 locuri sa primeasca ceva" exclusa din START! ....Deci pe mn ma sariti din schema ca mi-e indiferent de ce decizie se va lua cu acest subuiec!! Bft in continuare :)

IoNuTzZ
02-09-2014, 11:50 PM
Ma deci pe mn unu ma ma intereseaza topu daca se da rr sau nu pentru ca stiu ce "CIFRA" va aparea in fata numelui meu ... dar nu ati luat in calcul ca suntem 3-4 playerii care tot noi o sa ocupam primele 3-4 locuri in top , degeaba va bucurati sa zicem ca s-ar da rr la top si ar fi Razzor pe 1 (dau asa un exemplu ca el a deschis subiectu) pai CALARESC PC-ul cateva zile am facut 5000 de frag-urii si stau linistit pana la urmatoru rr ... deci nu ii vad rostu in a dat rr la top periodic sau cum spunea C@mp3r "sa primeasca ceva primele 5 locuri" pai si unde e jmecheria !? o sa primesc la cadourii de ma plictisesc :)) si sa joc prost n-am cum =)) daca asa joc eu ... varianta cu "primele 5 locuri sa primeasca ceva" exclusa din START! ....Deci pe mn ma sariti din schema ca mi-e indiferent de ce decizie se va lua cu acest subuiec!! Bft in continuare :)
S-a scos si awp deci faci greu frag acum :P

Arnold Schwarzenegger
03-09-2014, 04:02 AM
Daca eu il fac greu ... "TU, VOI" IL FACETI SI MAI GREU !!!!! :P intr-un cuvant ma bucur pt voi ca sa luat aceasta decizie . bft :)

NastarzZz
03-09-2014, 01:18 PM
Da ce modest e omu :))