PDA

View Full Version : Propunere



DocTati
29-07-2014, 06:46 PM
Propun stergerea mapelor dust2_moama si zm_2010,sunt de cel putin 4-5 ori pe zi,si promovarea mapelor noi. :D

Reckless
29-07-2014, 07:27 PM
:contra: :))
Pai daca lumea vrea sa joace moama si 2010 care e problema.Nu o sa joace nimeni fortat ''de_mix_oldcity_b'' sau ''zm_extream_day'' ci dimpotriva,o sa iasa si uite asa se goleste serverul.Este destul de bun sistemul actual in care nu se poate propune aceeasi mapa mereu.Eu cand am dat de serverul asta prima oara era zm_2010,mi-a placut si uite ca de un an numai aici joc.Pot sa spun ca a fost dragoste la prima vedere cu tot cu defectele pe care le avea :)).Exista un sistem de votare in care majoritatea decide mapa urmatoare.Pure democracy...

DocTati
29-07-2014, 07:47 PM
exact,hartile astea te-au atras,dar deja cand le vezi de 4-5 ori sau chiar mai mult pe zi de saturi,au fost implementate harti noi de zm unele chiar frumoase,nu trebuie sa abuzam doar de hartile astea.

Delia ღ❤
29-07-2014, 07:49 PM
:contra: La fel ca Reckles

Tim3^sh0T
30-07-2014, 12:14 PM
ar trebuii lasate hartile de zm ca deaia e zombie mod , scoase he_fiesta cs_gabriel de_dust2_b de_dust2_moama , sunt atatea harti de zm noi care ocupa spatiu degeaba si in plus nu vad rostul hartilor care nu sunt de zm , sunt cateva harti gen zm_foda care chiar nu sunt pt biohazard sunt ascunzatori mai ai 2 lm`uri le pui si zm numai are ce sa iti faca ...
pentru zm_2010 :contra:
pentru de_dust2_b , he_fiesta , cs_gabriel , cs_paris , etc.. :pro:
astea chiar nu isi au rostul , daca te duci singur undeva nu ai nicio sansa nici macar nu sunt ascunzatori ...

RaZz0R
30-07-2014, 12:25 PM
Sunt unele harti care nu au ce cauta pe un sv de zm. De ce?? Pentru ca sunt harti pt servarele de clasic, nici decum de zombie. Acele harti trebuie scoase. Daca playerii vor sa joace moama si 2010 sunt pentru ca sunt harti frumoase. Si chiar daca nu ne convine, pentru ca se joaca la fiecare 2-3 ore, datorita lor avem playeri pe sv.

Cum a spus si crazy. At trebui scos cs_paris, aztec etc. Pe dust_b ai o ascunzatoare, dar de regula este jucata harta, si fiesta e clasica pt sv noastru, nu cred ca ar trebui scoase.

Dar categoric sunt :contra: sa se scoate mapele moama si 2010, chiar daca nu le suport.

Delia ღ❤
30-07-2014, 12:30 PM
Mai se baga si de_dust si multe care nu sunt de zm . Si eu zic ca ar trebui sa se scoata . Dar de_dust2_moama chiar e mapa buna si pentru zm :)

Sxe
30-07-2014, 01:28 PM
Sunt CONTRA ..De ce? pentru ca pe He_fiesta faci cel mai bun scor.. cred ca Arnold si MnmL sunt de aceasi parere cu mine. oricum doar abyss poate hotar asta

DocTati
30-07-2014, 01:36 PM
Doamne,noi nu vorbim de scor aici,vorbim de adaugarea unor mape si scoaterea altora,cat timp vrei sa mai ramanem cu moama fiesta? care sunt non stop pe server? Cand a fost scoasa moama in trecut a fost perfect..acum se abuzeaza excesiv pe aceste mape...

WarGods | RbN
30-07-2014, 05:13 PM
Sunt sute de mape pe server,nu ar trebui sa se mai adauge.Cu 2010 si moama chiar ca mi-ar placea sa se scoata,dar din pacate doar pe aceste mape sunt mai multi playeri.
Crazy, paris si gabriel aproape niciodata nu se joaca,nu stiu de ce ar trebui sa se scoata.Chiar daca nu sunt de zm,sunt niste mape frumoase si chiar potrivite pentru bio.
Pe dust2b au loc doar 22 de playeri,dar cu vreo 4 ascunsatori e perfecta cand sunt vreo 7vs7 pe server.
Sunt niste mape ca boo city,gate battle, horror,lila panic,toxic house, care ar trebui jucate mai mult din punctul meu de vedere,nu doar 1. data pe zii sau nici atat.

|HD|MeRceR*
30-07-2014, 07:01 PM
:contra: absolut :3 !

Tim3^sh0T
30-07-2014, 07:42 PM
Sunt sute de mape pe server,nu ar trebui sa se mai adauge.Cu 2010 si moama chiar ca mi-ar placea sa se scoata,dar din pacate doar pe aceste mape sunt mai multi playeri.
Crazy, paris si gabriel aproape niciodata nu se joaca,nu stiu de ce ar trebui sa se scoata.Chiar daca nu sunt de zm,sunt niste mape frumoase si chiar potrivite pentru bio.
Pe dust2b au loc doar 22 de playeri,dar cu vreo 4 ascunsatori e perfecta cand sunt vreo 7vs7 pe server.
Sunt niste mape ca boo city,gate battle, horror,lila panic,toxic house, care ar trebui jucate mai mult din punctul meu de vedere,nu doar 1. data pe zii sau nici atat.
Ar trebuii scoate pentru ca ocupa spatiul , tu crezi ca hostul pentru serverele de cs e nelimitat ? (ma refer la spatiu ) , dc sa ti 100 de harti care nu sunt de zombie in loc sa bagi cateva pluginuri folositoare cum ar fi amx_voteban public , say /voteban si playerii pot da ban daca e un codat pe sv si nu sunt admini :)