PDA

View Full Version : reclamatie + unban req



req12
28-07-2014, 02:09 PM
nickname "req"
admin : wGods bobitza
ban motiv : rage , fara motiv
ip : 79.114.154.173
steam id : deluzzzion666

subiect : Face rage quit ca stau cu awp pe inferno , imi da kick + ban after . Da ma joc cum vreau eu nu trebuie sa-mi dictezi tu stilul de joc .

Doresc remove/downgrade acestui admin , nu prezinta seriozitate fata de server , iar comportamentul sau lasa de dorit , nu are calitatiile necesare unui admin.

Va doresc o zi buna.

[696]`vLad
28-07-2014, 02:26 PM
1) Bobitza ti-a vorbit frumos.
2) Eu ți-am dat ban 20 de minute cu motivul ” calmează-te” pentru că ai dat retry după gag .
3) Topic deschis degeaba , propun TC :D .

bobby_maryan(kbytza)
28-07-2014, 02:31 PM
STIMABILE........in prima runda ti-am dat slap de 2 ori pt k ai stat in baza si ct facea def...iar in a doua runda kick pt k te-am avertizat......si apoi mataluta...k un om educat ce esti....m-ai injurat si ti-a dat serv gag...k atare vlad ti-a dat ban pt retry dupa gag...asa k dute si lasa-ne.....iar dak nici eu " nu prezinta seriozitate fata de server , iar comportamentul sau lasa de dorit , nu are calitatiile necesare unui admin. ".......inseamna ca am admin pe serv. asta(de 2 ani) degeaba:P:P:P

--------------- Added after 18 minutes ---------------

si in plus....ai vreo dovada????....poftim limbaj la tine si in reclamatie:" rage , fara motiv "......eu in schimb am cativa martori....vlad,banana,old.....kre pot confirma ce am spus!.......

OblivioN
28-07-2014, 03:42 PM
Bobi nu este genul sa faca "rage" deci clar nu este asta motivul, citeste regulamentul si ai sa vezi ca se ia ban pana la 120min pentru retry dupa gag.In concluzie, reclamatie facuta degeaba.

Dementhu
28-07-2014, 05:08 PM
La retry dupa gag banu este de 120 de minute nu de 20 de minute,deci ar trebuii sa stai linistit putin.