PDA

View Full Version : Cerere Super Moderator



Vavlux
25-07-2014, 12:59 AM
NICK: Gigel00, iar nickul de pe Minecraft este Vavlux
VARSTA: 13, pe 6 August implinesc 14 ani.
PERIOADA: Sunt activ pe forum aproape tot timpul in timpul vacantelor si weekend-urilor.
Cand incepe scoala, am sa fiu activ dimineata, si seara.
MOTIV: Imi doresc sa avansez in grad, in primul rand pentru ca sunt in comunitate de 7 luni, iar urmatoarele le veti gasi mai jos.
MENTIUNI:

Cerintele pentru SuperModerator:

- Sunt moderator de aproximativ 2 luni.
- Motivul principal ar fi sa mut topicurile care sunt postate unde nu trebuie, sa nu il mai stresez pe Tiger sa le mute el atunci cand nu pot eu.
- Sa ii pedepsesc pe cei ce nu respecta regulamentul, din nou am acces doar la penalizari, ci nu la ban temporar spre exemplu.
- Au fost si dati cand cineva avea o imagine care incalca regulamentul.
- Sunt si cativa care isi fac conturi mai multe. Nu dau nume.

Alte mentiuni:
- Ma pricep in moderarea topicurilor si in vBulletin, de asemenea si in PhpBB.
- Am experienta cu panoul de control al platformei PhpBB.
- Ma voi ocupa in cateva zile de un forum pe platforma PhpBB, daca este cazul pot dovedi.
- Vreau sa imi cer scuze ca nu prea m-am mai ocupat de sectiunea Minecraft, insa am avut multe lucruri de facut, am fost si plecat si nu am prea mai avut timp sa mai postez acolo. Insa acum am cam terminat cu treaba si ma voi apuca serios de acea sectiune.
- De asemenea, am adus multi jucatori/membrii noi in comunitate.
- Am adus si doua servere de Minecraft.
- Tin sa va spun ca am avut peste 300 de posturi, insa inainte de caderea site-ului.
- Va respect deciziile, si va multumesc si pentru pro sau contra.

ADRI
27-07-2014, 10:38 PM
observ ca ai activitate si cateva cunostinte in plus , eu sunt pro .

Kereos
28-07-2014, 12:02 AM
:pro: idem ADRI dar sa ai grija gradul de super-moderator aduce si responsabilitati mari :)

2Fast4You
28-07-2014, 07:59 AM
:pro: Gigele :)))))

Jihadu Islamik
28-07-2014, 10:47 AM
Giculee , hai fa-te "mare" :)) PRO

Vavlux
28-07-2014, 10:59 AM
Giculee , hai fa-te "mare" :)) PRO
Scuze de dublu post. Jihadule, tu nu ai dreptul sa te pronunti cu pro sau contra. Trebuie sa ai o functie.

RaZz0R
28-07-2014, 11:07 AM
:pro: si de la mne:D

WarGods | AbySs
28-07-2014, 08:45 PM
Si mai exact pentru ce iti trebuie tie acces la tot forumul si acces la panoul de control al forum-ului?

Eu sunt contra.

Sxe
30-07-2014, 01:37 PM
Vorba lui AbysS la ce ti-ar trebui acces la panoul de control al forum-ului?
Contra

Tiger
14-08-2014, 12:01 PM
Intr-un final am ajuns sa vorbim si sa luam o hotarare. Momentan nu avem nevoie de Super-Moderatori suplimentari, insa o sa tinem cont pe viitor de aceasta cerere.

:locked: