PDA

View Full Version : Reclamatie L.O.S.



Delia ღ❤
13-07-2014, 10:02 AM
Reclamatie

Reclamant:d3Lya
Jucatorul reclamat: L.O.S.
Dovezi:<b>You have to register to ba able to see this link</b> / <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni:Ma injura fara sa ii fac nimic ...

WarGods | RbN
13-07-2014, 10:36 AM
Deci sa va zic un lucru,cu "limbajul" pe care`l ziceti in fiecare data cand injura cineva,nu rezolvati nimic,doar ca playerul respectiv sa injure mai tare.3 reclamatii de genul si toate venite de la un "limbaj" zis unuia care injura.pana ajungeti la helper,cu acces la gag,degeaba atentionati pe cei care injura,mai bine taceti si voi,injura 1 2 si gata,dar asa va injura pe voi si apoi mai gaseste unu matur pe server care sa raspunda la fel.
Vom fi cu ochii pe el,daca injura nu va scapa nepedepsit.

Sxe
23-07-2014, 11:58 AM
Ai perfecta dreptate DangerBoy... Playeri incep sa se certe cu alti playeri. admini se baga spunand " lbj" si de acolo pleaca cearta.. pentru ca playerul respectiv o sa zica : x a inceput sa ma injure. Iar celalalt : Z a inceput nu eu . si deacolo incepe cearta..

Tim3^sh0T
23-07-2014, 01:08 PM
Deci sa va zic un lucru,cu "limbajul" pe care`l ziceti in fiecare data cand injura cineva,nu rezolvati nimic,doar ca playerul respectiv sa injure mai tare.3 reclamatii de genul si toate venite de la un "limbaj" zis unuia care injura.pana ajungeti la helper,cu acces la gag,degeaba atentionati pe cei care injura,mai bine taceti si voi,injura 1 2 si gata,dar asa va injura pe voi si apoi mai gaseste unu matur pe server care sa raspunda la fel.
Vom fi cu ochii pe el,daca injura nu va scapa nepedepsit.
Cam prost gandit , dupa parerea mea , sa ii las sa injure ?:)) hai ca un "drq" "but" mai merge , dar cand vad "dute in p...." "f*t*ti mo..." nu ii avertizez , le dau gag direct :) se injura 1 2 , se mai baga inca 3 4 si cand te trezesti ca se injura pe server vreo 10 playeri , ce faci dupaia ? le dai gag la toti si golesti sv ? mai bn iti faci treaba le dai imediat la cei care injura si ii potolesti :)

~TraNda~
28-07-2014, 05:37 PM
Am zis sa postez aici, sa nu mai deschid alta reclamatie pe numele lui :)
Baiatu' asta chiar e stresant, nu poti sa faci nimic ca el e pe mapa, mai ales pe 2010. Era serverul full, a intrat el si am ramas 8-9 playeri..
Stiu ca i-am mai facut odata reclamatie pe acelasi motiv, dar e prea de tot, a avut si ban pe timp si tot nu se potoleste..
Dovezi : <b>You have to register to ba able to see this link</b> --- <b>You have to register to ba able to see this link</b> --- <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tim3^sh0T
28-07-2014, 07:30 PM
ban permanent , abyss a zis pentru limbaj nu se da ban permanent , dar pentru nerespectarea regulamentului ce se da ? pana la urma ar trebuii sa se impuna si ban permanent pentru limbaj excesiv , e ca si cum ar fi un codat pe server cu ip dinamic si admini zic "lasal ca nu avem ce sa ii facem..." Sincer pe alte servere te baneaza permanent pt limbaj de nu te vezi , daca mai prinzi si vreun admin in toane proaste nici numai sta pe ganduri :)

WarGods | RbN
28-07-2014, 08:05 PM
ban permanent , abyss a zis pentru limbaj nu se da ban permanent , dar pentru nerespectarea regulamentului ce se da ? pana la urma ar trebuii sa se impuna si ban permanent pentru limbaj excesiv , e ca si cum ar fi un codat pe server cu ip dinamic si admini zic "lasal ca nu avem ce sa ii facem..." Sincer pe alte servere te baneaza permanent pt limbaj de nu te vezi , daca mai prinzi si vreun admin in toane proaste nici numai sta pe ganduri :)

Asa ar trebui sa dam ban la prea multi playeri,ban-ul pe timp e suficient.Daca revine cu retry dupa ban pe timp pentru limbaj aveti llama,nu vorbeste si joaca(se poate da si mapa urmatoare ) Faza cu codatii,nu trebuie neaparat b an ,se poate da si bancfg,stfu etc. Ce nu multi fac si se mira ca reintra playerul,un addban pe ip/steam.

WarGods | AbySs
28-07-2014, 08:21 PM
Reclamatie facuta aiurea, este respectivul slot/admin? Daca mai injura pe sv un admin tot il vede si are grija de el(nu se da ban permanent pentru injurii dar ii poate da cateva ore pana la cateva zile sa il potoleasca). Daca aveti dovezi cu playeri care injura asteptati sa faca cerere slot si atunci puteti arata ce face x de fapt pe sv.

Inchid acest topic ca nu isi are rostul.