PDA

View Full Version : Propunere



Tim3^sh0T
13-07-2014, 12:55 AM
Propun ca al doilea lm sa se cumpere 8000$ sau 10000$ , daca tot sunt atatia "buti" care lasa laserele in spawn , in incaperi (intentionat) si asa mai departe , macar sa munceasca pt al doilea , in felul asta nu sar mai strange bani special pt supergun , ibomb , immun...Multi dintre voi stiti , cateodata intr`o incapere sunt 5 playeri din care 10 lasere , 2 playeri cu supergunuri , lm pe lung , 4 playeri mor , laserele raman ... ramane un player cu supergun , un zombi (2 lasere) contra 8 lasere sau 6 , in chat "atacaaaa" "slay cutare ca nu ataca" ... "Adminul Unknow a dat slap jucatorului Unknow : Slap unknow with 0 damage"

Reckless
13-07-2014, 08:39 AM
Cel de-al doilea laser eu zic ca este necesar inca din start,este imposibil sa faci rost runda de runda de 8-10k $ pentru un amarat de laser.Sunt :contra: pentru ca nu ai cum sa iti protejezi pozitia fata de zombie cu doar unul,inafara de asta nu e obligatoriu ca toti oameni sa stea in grupuri ca in situatia care ai prezentat-o tu.Ar fi mult prea simplu pentru zombie si ar creea un dezechilibru de sanse intre oameni si zombie.Eu unul ma feresc de grupuri mari ca sa nu fiu blocat,sa imi iau ibomb etc,ce sanse as avea cu doar un laser?

Ma gandesc ca o propunere mai buna in acest caz ar fi ca atunci cand un om/zm moare sau este infectat sa i se dezactiveze automat laserele.Ar disparea desele situatii cand un zm(viu sau mort) tipa in chat sa dezactivati laserele nu stiu cui,mai ales cand se da ibomb si uni se fac ca nu stiu sa si le scoata.Plus de asta mai este si situatia foarte frustranta cand se pune un lm pe lung,cel care l-a pus moare,iar tu stai ca ''mortul'' si te uiti ca nu poti fi atacat.

WarGods | RbN
13-07-2014, 10:30 AM
In primul rand,Crazy, :contra: total.Atunci deja sa punem serveru wac-obligatoriu pentru toti,tot acolo am ajunge.
Reckless,faza cu "dezactivarea automata" a mai fost propusa.Playerul nu este obligat sa-si scoate laserele de fiecare data cand moare. Si,sunt si locuri unde iti trebuie 3 lasere,daca celalalt moare mori si tu.

Mada
23-07-2014, 04:05 PM
In primul rand,Crazy, :contra: total.Atunci deja sa punem serveru wac-obligatoriu pentru toti,tot acolo am ajunge.
Reckless,faza cu "dezactivarea automata" a mai fost propusa.Playerul nu este obligat sa-si scoate laserele de fiecare data cand moare. Si,sunt si locuri unde iti trebuie 3 lasere,daca celalalt moare mori si tu.


Are dreptate ;;)
:contra:

Sxe
25-07-2014, 11:47 AM
Serverul este foarte frumos asa cum e acum.. Este ceva classic si original. sunt <b>You have to register to ba able to see this link</b> pentru toate propunerile de modificare a serverului

RaZz0R
26-07-2014, 08:54 AM
:contra: si eu clar