PDA

View Full Version : Pentru admini si sloturi!!!



-=MaX=-
11-04-2011, 12:32 AM
1. Prezenta pe server!
Aici nu e chiar atat de tragica problema ca pe serverul de CS clasic dar ideea de baza e aceeasi: vreau sa va vad pe server, mai ales dimineata sprea amiaza si in special noaptea! O sa ma uit curand prin lista de admine si voi analiza situatia fiecaruia...

2. Aduceti lume pe server! [Regula Noua]
Sunt satul sa vad ca sunt comunitati sezoniere, care apar peste noapte si la fel dispar, dar au oameni care dau massuri pe mess cu serverul lor... cu un pic de bunavointa din partea adminilor si sloturilor isi asigura un numar decent de oameni pe server doar prin reclama!
De azi este regula atat pentru admini si sloturi cat si pentru cei care intentioneaza sa ceara admin sau slot, sa faca reclama la servere si site... dati mass-uri, puneti-va la status, puneti-va alaturi de numele de la Steam, anuntati pe facebook, hi5, twitter, GameTracker, YouTube, pe alte forumuri de CS, pe alte servere, afise pe pereti, oricand si oriunde aveti posibilitatea sa faceti reclama... nu am vrut sa se ajunga aici, dar prea putini va mandriti ca sunteti membrii wargods, de azi inainte vreau sa vad reclame peste reclame cu serverele si siteul nostru si vreau sa aduceti lume pe server... fiind regula, nerespectarea ei va aduce sanctiuni

3. Redirecte!!!
De ceva vreme aveti la dispozitie noile redirecte. Uitandu-ma la evidenta prea putini apareti acolo. E de inteles ca nu la toti va merg, dar sunteti o mare majoritate de care nu stiu nimic.
Conditiile sunt urmatoarele: ori tineti voi, ori cautati pe cineva care sa tina in numele vostru!
Aveti si posibilitatea asta, gasiti pe cineva cu PC si net (sora, bunica, vecinul, etc...) si ii bagati redirectele si i spuneti ce si cum sa faca... vreau sa intelegeti ce sunt obligatorii redirectele si trebuie tinute. Dupa postarea alternativelor voi sterge adminii si sloturile care nu s-au conformat!

Cand ati cerut ceva, ati fost prea putini cei pe care v-am refuzat si am facut tot posibilul sa fiti multumiti, de la admine mari pana la diverse particularitati si cerinte care mi-au stat in putinta sa vi le indeplinesc. Acum va cer sa ajutati serverul si vreau sa vad putin efort din partea voastra!
Faceti cunoscut acest anunt si celorlalti (admini si sloturi)

bLLue
10-05-2011, 08:44 PM
Max eu sunt de acord cu tot;) si mai am si o problema cu redictele trb sa le instalez in fiecare zi ca imi da oroare la licenta

killer
11-05-2011, 02:02 PM
si eu,dar am o problema cu redirectele tin redirecte nopti intregi si cand dau "Stats" imi zice ca am Tinut 0 ore si 0 redirecte si nu stiu ce sa ii mai fac...ca l-am dezinstalat si instalat de 100 de ori:((

Tiger
11-05-2011, 04:41 PM
si eu,dar am o problema cu redirectele tin redirecte nopti intregi si cand dau "Stats" imi zice ca am Tinut 0 ore si 0 redirecte si nu stiu ce sa ii mai fac...ca l-am dezinstalat si instalat de 100 de ori:((

nu mai da click pe Stats! Are o mica problema (de aici iese ca nu prea ai citit pe forum) ... uite-te direct la pagina cu statistici redirecte!

C@mp3R
11-05-2011, 05:24 PM
eu fac reclama pe unde pot:)

yonutz
07-09-2011, 11:47 PM
max io leam zis la nistte baieti de svr si a zis ca e tare da zm nu prea le place da cs si gg la nebunie deci aia o sa fak reclama
unu avea si la mess si la fb si la hi5 la toate da aveti grija ca am vaz unu cu cod il cheama tytos

Pytbull
12-10-2011, 08:52 AM
Max eu fac reclama peste tot si dak nu`s admin ....fak pe mess pe sv am luat deja 4 destroyuri:))