PDA

View Full Version : reclamatie PH real Ananasu:X



Titanu
04-07-2014, 06:43 PM
Injura ca la usa cortului, Abyss nu mai am avut conflicte si ti-am ascultat sfatu';;) Dovezi:

nu stiu cum pot pne pozeeeleeeeee ajutatima:| ca am poze cand injura , nu reusesc sa le pun..... sunt prost uneori :)))..... cine nu crede i le trimit pe marius.boss2010@yahoo.com injuraturile a fost (ba imi bag .....si eu sunt ***** ca tine)

MnmL.
04-07-2014, 06:49 PM
le uploadezi aici : <b>You have to register to ba able to see this link</b> si pui link sau faci o arhiva si o pui de ex. girlshare.ro ! Stim de el ca injura da nu-i pot da decat ban pe timp !

Reckless
04-07-2014, 09:11 PM
Cred ca baiatul asta impreuna cu Styl3Strong se pot inscrie linistiti la campionalul mondial de injuraturi.Numai un ban poate rezolva problema,serverul are mai mult de pierdut cu ei decat fara.

WarGods | AbySs
05-07-2014, 10:32 AM
Cred ca baiatul asta impreuna cu Styl3Strong se pot inscrie linistiti la campionalul mondial de injuraturi.Numai un ban poate rezolva problema,serverul are mai mult de pierdut cu ei decat fara.

Exista ban pe timp(poate chiar si pe o durata de o luna) dar nu se va da niciodata ban permanent pentru injuraturi pe acest server.

Cat despre reclamatie, adminul care il prinde pe sv ca injura sa isi faca treaba.