PDA

View Full Version : Cerere UnBan P-dOg



P-dOg
27-06-2014, 01:02 AM
NUME: P-dOg
IP:92.85.3.13
VARSTA:13
ID DE STEAM:
DATA: 26/6/2014
ORA:9:40:21
HARTA:zm_dust2_2012
ADMIN: Dragutzza
MOTIV:Retry(recunosc ca am facut retry ;( )
MARTORI: wargods | dangerboy
DOVEZI: -
MENTIUNI: -
.... Si m-am uitat la banlist si zice ca este expirat dar tot nu pot intra pe zm :( zice ..Banned,visit forumul wargods.

RaZz0R
27-06-2014, 07:40 AM
Nu am prins faza de la inceput. Dar din ce am inteles de la colegii care erau on atunci, acest individ a injurat ca la usa cortului, a primit gag, a dat retry, dupa 1-2 min a intrat iara si a inceput sa jnjure pe u@ , Iar ronaldo l.a executat cu sock iar dupa 2 min iara a intrat pe sv si a inceput sa se certe cu noi. Eu cam atat am prins, dupa acestea m.am dus pe mess sa ma conving ca se poate intra dupa un sock. Eu nu vad rostul acestei cereri. Astept pe ronaldo si draguzza sa vina cu completari. Pana atunci :contra: unban

Dragutzza
27-06-2014, 09:56 AM
Prea ti-ai facut de cap pe server,miniciuna dupa minciuna si apoi amenintai cu reclamatie.Ai primit bancfg 500 de minute care pana acum a expirat. Daca inveti sa te comporti pe server poti juca linistit dar daca continui cu atitudinea asta vei lua ban din nou.

Tim3^sh0T
27-06-2014, 10:51 AM
Contra , aveti noroc ca nu am grad mai mare , dupa retry va dadeam ban imediat , altii va mai iarta va mai lasa in pace :)

P-dOg
27-06-2014, 10:51 PM
hey dangerboy... acum jur nu am injurat pe @u daca ai auzit asta de la draguta... vad ca avem o mincinoasa pe sv. :\

Dragutzza
28-06-2014, 09:23 AM
Odata uitate la tine si apoi ar trebui sa vorbesti.Pe mine mai injurat odata in rest doar tipai cu adevarul tau ca nu ai dat retry si cu reclamatie,nu am zis eu ca injurai asa si asa.Shockul lai luat de la ronaldo pentru limbaj,eu nam aces din cate am vazut.

Aici sunt pozele pe care leam facut : <b>You have to register to ba able to see this link</b> Se vede cand ma injura,cand da retry si cand ronaldo ii zice lui danger ca ai intrat sa injuri.
Leam pus doar pentru ca nu voi putea intra doar marti.Voi fi plecata :D.

Silvester
28-06-2014, 04:43 PM
nu stiu ce este cu cerera asta de un ban ca ai primit de cit 100 minute ban in trecut pt limbaj

JuNNNkie
29-06-2014, 10:02 PM
a facut cerere de unban dar el joaca pe servar mereu..mi se pare ca joaca cu alt nume ca a facut cerere de admin la mine pe sv