PDA

View Full Version : Reclamatie deejay_xs06



Mikhail
25-06-2014, 11:16 PM
Reclamant (nick-ul in momentul incidentului): SLK
Ip: dinamic
Invinuitul: deejay_xs06
Ora/data/harta: italy - ora 23 / 25.06.2014
Dovada(printscreen consola):
Incidentul pe scurt: Mi s-a facut poze , i le.am dat omului, mi.a cerut sa descarc o aplicatie sa vada daca folosesc coduri, i.am explicat ca nu o instalez pt ca nu ma lasa antivirusu. Daca aveam ceva...fugeam din prima . Bun, daca pozele i le.am dat ...sunt alte programe care daca vrea sa intre el sa vada daca pozele care i le.am dat sunt originale , iar daca aveam aim trebuia sa faca un demo si sa.mi arate si mie unde e aimu , si poate sa.si dea si altii cu parerea, ca poate el e cam incapabil sa faca diferenta intre un wall si un aim.
Dragos: tsunami ala are wall
Dragos: 2 sec sa le caut
deejay_xs06: k
deejay_xs06: ce windows ai ?
Dragos: 7
Dragos: 2 poze?
deejay_xs06: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <<b>You have to register to ba able to see this link</b>>
deejay_xs06: ai aici o aplicatie de detectat coduri
deejay_xs06: descarca si dai scan
deejay_xs06: nu inchide cs
Dragos: are virusi
Dragos: nu ma lasa antivirusu sa o instalez
deejay_xs06: dez
deejay_xs06: antivirusul
Dragos: ce face aplicatia aia?
deejay_xs06: nu are nici un virus
Dragos: ce vb
deejay_xs06: detecteaza codurile pe cs
Dragos: e antivirus cu licenta titi
You have sent 2 photos to deejay_xs06.

Dragos: nu e de 2 lei
deejay_xs06: ori dezactivezi
deejay_xs06: si dai scan ori ai ban
deejay_xs06: e trecut in regulament
Dragos: pt ce frate?
deejay_xs06: sa dai scan
Dragos: ti sa parut aim
deejay_xs06: da
Dragos: poze ti le.am dat
Dragos: pfff
deejay_xs06: nu mai zic odata
deejay_xs06: ori dai scan ori ban
Dragos: auzi..
Dragos: de ce nu dezinstalezi tu 2-3 programe de la tn din cs
deejay_xs06: mai stau mult ?
deejay_xs06:
deejay_xs06: dai scan ?
Dragos: daca dau
Dragos: si n,am nimic
deejay_xs06: mda
deejay_xs06: ai 10 secunde pt scan
deejay_xs06: daca nu ban
Dragos: ia i da ban robotule
Dragos: da eu ala nu il bag
Dragos: halal admin
A problem occurred while transferring the file "pozasasaas.png". The transfer has been stopped.

Waiting for deejay_xs06 to accept 1 photo:
pozasasaas.png (586 KB)

Cancel (Alt+Shift+C) Start Photo Sharing (Alt+Shift+P)

Dragos: ia o frate
Dragos: sa nu zici ca mint
Dragos: uite
deejay_xs06: pa
Dragos: ai reclamatie
Dragos: pa
Dragos: ti.am zis sai faci lu tsunami ala poza ca nu am vazut de unde m.a luat
Dragos: si tu stai calare pe mn
deejay_xs06: are ban
deejay_xs06: pa
deejay_xs06: pa
Dragos: bv ai 10

Bv deejay , ai dat dovada de o maturitate de copil de 10 ani. Invata cs si apoi cauta-ma sa te invat sa si adminezi .

--------------- Added after 5 minutes ---------------

si app ....pozele se fac playerului cand e in viata si daca ai ESP activat si se vad punctele alea verzi atunci le faci ...nu cand e mort ...adminule ca o sa.ti dai seama daca are wall la pastele cailor =)))))))))))))))))))))))

deejay ....ai id meu de mes ...daca vrei sa.ti dau sfaturi ...iti dau ...gratis chiar.

TheKiller.
26-06-2014, 12:06 AM
Nu ti-am facut ss sa vad daca ai wall/aim. Ci pentru a avea un motiv sa imi dai add :)

Exista WarGods Cheat Defender la care esti obligat sa dai scan atunci cand un admin iti cere. Nu stau sa ascult vrajelile tale de 2 lei si nici sa iti suport figurile pe net. Am zis sa dai scan si sa dezactivezi antivirusul sau ai ban. Nu ma intereseaza alte poze in afara de cele facute de mine.

N-ai dat scan cum te-am rugat, ai ban.

In legatura cu tzunami, pustiul ala , iti poate da lectii de counter la ce ora vrei tu.

REGULAMENTUL:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>!&p=33#post33 - Ceea ce te intereseaza pe tine, e aliniatul 9.

Nu stau sa dau detalii si sa rog ore in sir si nici nu stau sa negociez cu "pgl-isti" ca tine. Bine ca stii sa adminezi mai bine ca mine si stii sa joci counter. Te felicit, dar banul ramane.

Tiger
26-06-2014, 12:12 AM
Am sa o iau treptat:
1. Pozele au fost facute mai mult de "chestie", nu conta neaparat screenshoturile, astfel aveai trei posibilitati:
a) Sa iesi de pe server (fiind codat);
b) Sa dai pozele (fiind curat);
c) Sa dai pozele avand cod (antiss/wallhack/etc.).
Prin aceasta varianta s-a redus o posibilitate. Urmatoarele doua ar fi fost stabilite de screenshot (in cel mai rau caz in care nu ti-ar fi mers wCD din pricina faptului ca nu ai update-urile la zi la Windows) si wCD.
2. Nu este vina nimanui ca ai un antivirus aiurit. Da, Norton-ul este un antivirus aiurit (citeste aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b> ). Nu confunda "WS Reputation 1" cu un virus. Pot paria cu tine ca Romtelecom ti l-a bagat pe gat :)) . Puteai sa-l uploadezi pe site-uri de scanare a fisierelor (exemple: <b>You have to register to ba able to see this link</b> / <b>You have to register to ba able to see this link</b> / etc.), unde fisierul (executabilul) ar fi fost supus la mai multe teste.
3. Nimeni nu te pune sa joci pe un server in care nu esti de acord cu regulamentul. Faptul ca nu ai acceptat wCD, desi nu era nicio problema cu rularea lui, este o incalcare a regulamentului. Din acest punct de vedere, reclamatia este puerila.

Mikhail
26-06-2014, 12:44 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

stai linistit tiger...ca daca era sa am ceva ...nu ma mai deeranjam...cautam alt serv si gata ...dar fiindca nu am un net prea grozav caut si eu servere unde imi merge mai bine.

CastieL
26-06-2014, 01:22 AM
Alo Domnu', XeLa a spus "La "saracia aia de plugin" cum o numesti tu lucreaza niste oameni.E un anti cheat foarte simplu.
Din expresiile tale inteleg ca nu respecti aceasta comunitate si oamenii care isi strofoaca creierii aici." Nu accepti munca acelor oameni pentru a testa "nevinovatia" celor ca tine, atunci nu meriti sa mai joci.

Propun sa-i ramana ban-ul...

Jihadu Islamik
26-06-2014, 01:42 AM
Mamăăăă, cātă răbdare pe voi.
Killere, vreau să cred că ești un om serios... Da, īntradevăr, respectăm oamenii care calcă pe server, dar nu suntem obligați să le suportăm ifosele.
Totuși e un joc cu niște reguli foarte simple, vrei să le respecți, bine! NU vrei să le respecți,din nou foarte bine!! Ce atāta maimucăreală cu toți frustrații ?
Eu sunt de principul, ești om cu mine, sunt om cu tine. Ce face :respectivul:, e o insultă la adresa tuturor care facem parte din acestă comunitate, ca să nu mai vorbim de cei care realizează progrămelele astea și īși dedică o mică parte din timpul lor liber, pentru această comunitate. Cinste lor.
. Si tocmai pentru chestia asta, RESPECTII, de genu ca progenitura de mai sus ce reclamă, nu merită să le arătăm că suntem de treabă!

TheKiller.
26-06-2014, 01:30 PM
Jihade... eu nu l-am respectat? L-am rugat destul de frumos, ba chiar l-am pasuit vreo 10 minute sa dea scan, pentru care nu avea nevoie nici de 2 minute. M-am oferit de fiecare data, pentru toti, sa ii ajut cu instalarea wac-ului / wcd-ului si rezolvarea erorilor, nu le vorbesc de sus ca si eu la randul meu am plecat de jos si nu stiam ce e ala wac sau wcd. Dar nici sa stau sa vorbesc singur zeci de minute si sa accept incapatanarea unora "pgl-isti".

Impertinenta lui e prea mare si nu e prima data.

Mikhail
26-06-2014, 09:31 PM
Ok...hai ca imi place ce intelegeti...am pus linku de mai sus sa se vada ca am mai fost controlat si nu am nimic..nu am vrut sa para ca jignesc pe cei care lucreaza la acest sv...insa pt un simplu caz se face prea mare telenovela...prefer sa stau pe sv decat pe forum ..e un .joc pe care daca nu.l joci din placere nu mai are rost.

seight
26-06-2014, 11:27 PM
Banul ramane.
:locked: