PDA

View Full Version : Reclamatie Raluca



TheOneLeeT
19-06-2014, 09:22 PM
Nick: LeeTeRo
Nick-ul adminului: Raluca
Dovezi:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) (Tocmai ce se terminase votul, a ieșit zm_202... Raluca connected, Raluca is joining the Counter-Terrorist Force, Raluca vote custom... Noi toți stăm să dăm rtv, după ce se termină votarea, intră raluca și ne strică planurile...)
Alte mentiuni?:
Sincer nu am vrut să mai fac încă o reclamație adminului „Raluca” dar întrece măsura...
Se urca pe mape, dă voturi aiurea...

|HD|MeRceR*
20-06-2014, 01:15 AM
LeeTeRo , scuza-ma , faci o gresala aici.. Raluca nu e pe mapa ( parerea mea) . A fost aruncata dupa mapa ( nu stiu daca ai patit pe de_dust2_night ) si nu as crede ca e pe mapa.. Dar faza cu vot-ul nush ce e .. n-am fost pe server , nu ma bag... Aia poate chiar e gresala ei . Dar cu mapa zic ca nu ...

luys
20-06-2014, 02:46 AM
in pozele alea raluca trebuia sa isi dea singura slay , posibil sa mai fi fost cateva secunde din runda si de asta nu si-a dat slay , in schimb cu votul daca e asa cum zici tu ar fi bine sa o trageti de urechii..

OaNa.
20-06-2014, 11:31 AM
Are dreptate L0ck3D. si pe mine ma aruncat un lm pe mapa.. dar faza cu votul nu stiu ce sa spun :-??

TheOneLeeT
20-06-2014, 03:42 PM
LeeTeRo , scuza-ma , faci o gresala aici.. Raluca nu e pe mapa ( parerea mea) . A fost aruncata dupa mapa ( nu stiu daca ai patit pe de_dust2_night ) si nu as crede ca e pe mapa.. Dar faza cu vot-ul nush ce e .. n-am fost pe server , nu ma bag... Aia poate chiar e gresala ei . Dar cu mapa zic ca nu ...

Am făcut atâtea poze la faza aia doar pentru a arăta că nu respectă regulamentul de a-și da slay, a căzut sub mapă, dar totuși a continuat să se plimbe și să „exploreze”...

luys, au fost mai mult de două minute jumate din rundă (se vede în dreapta sus.)

Silvester
20-06-2014, 05:46 PM
nu stiu ce sa zic dar na greseala Ii apartine lui raluca la tot, acum il astept si pe arnold vad ce zice ca era si el on pe sv

WarGods | AbySs
26-06-2014, 09:40 AM
Nici nu a fost interesata sa isi raspunda la propria reclamatie, drept urmare Raluca ramane complet fara grad.

Topic inchis.