PDA

View Full Version : Slot Titanu



Titanu
19-06-2014, 04:27 PM
GRADUL: Slot
NICK: Titanu
VARSTA: 17 ani
ID DE STEAM:-
STEAM ID:-
ID MESSENGER: Marius.boss2010@yahoo.com
EXPERIENTA: 2 ani
TIMP JUCAT:305 ore
PERIOADA:Aproape Tot timpul!
MOTIV: sa ajut serverul..,sa nu intre nimeni cu nick-ul meu ,si sa nu mai astept mult cand e sv plin
CUNOSTIINTE: amx_mode,plugins,
PROMOVARE: Status ,in + o sa incerc sa donez pt hoost ,O sa pun reclame pe (faceboook,Link-uri de mess to timpul
CULOAREA URSULUUI: mov:):D;;):->:-/:X:P:

WarGods | RbN
19-06-2014, 05:27 PM
:contra: 1: dai raspunsuri la cereri fara a avea nici un grad pe server.
2: Iei la raspundere playeri care n`au wac,si-i zici sa-si puna wac-ul.
3: In concluzie nu ai citit regulamentul.

Titanu
19-06-2014, 08:46 PM
rbn am vazut multe raspunsuri de la anumiti membri:P si scria acolo Membru , si in regulament daca L-l-l-ai citit :|nu scrie asta .!;):-> da rbn ai dreptate cu wac-ul dar daca tu nu atragi atentia cand esti pe sv dc sa nu o faca alti???

Reckless
19-06-2014, 09:08 PM
Cum sa nu scrie?.Pai daca nu ai citit regulamentul normal ca nu stii.Uite te ajut eu desi nu ar trebui:
DOAR adminii si sloturile aferenti serverului in cauza au dreptul de a se pronunta la cereri cu PRO sau CONTRA, respectiv de a argumenta decizia. CONTRA neargumentat NU va fi luat in considerare, la fel si PRO-ul nefondat!

Iti dau un :contra: bine meritat.Plus de asta ar trebui ca tu alaturi si de alti playeri de pe server sa incetati in a mai persecuta ceilalti jucatori sa bage WAC desi nu aveti nici o functie.

TheOneLeeT
19-06-2014, 09:26 PM
Deci.
<b>You have to register to ba able to see this link</b> + <b>You have to register to ba able to see this link</b> = :contra:
Pune māna și citește regulamentul. (Și respectă-l)

|HD|MeRceR*
20-06-2014, 01:12 AM
Titane, Titane... Iti dadeam pro , ca am vazut ca , in ultimul timp nu ai mai vorbit urat pe server... si ai ajutat playerii cum ai putut.. Dar nu ai voie sa dai pro/contra neavand un grad pe server...
:contra: !

grasuxxl
20-06-2014, 09:28 AM
CONTRA motiv mai sus

WarGods | AbySs
20-06-2014, 11:28 AM
Cerere respinsa.

P.S. Daca te mai vad cu pro/contra la cereri adaug si un ban pe forum. Bafta.