PDA

View Full Version : WarGods - Adresa mea IP



Tiger
17-06-2014, 01:54 PM
M-am gandit ca ar fi frumos ca WarGods sa aiba o pagina speciala pentru afisarea ip-ului curent si a altor detalii ce tin de acesta, astfel am creat pagina "WarGods - Adresa mea IP".

Pagina poate fi accesata prin una din link-urile:
* <b>You have to register to ba able to see this link</b>
* <b>You have to register to ba able to see this link</b>
* <b>You have to register to ba able to see this link</b>

------------------------------------------
Pentru vizitatori:
* <b>You have to register to ba able to see this link</b>
* <b>You have to register to ba able to see this link</b>
* <b>You have to register to ba able to see this link</b>

^ShyphTER #
18-11-2014, 06:30 PM
E bine ce ai facut

F0rS3ti
19-11-2014, 09:40 AM
Frumos, dar probabil are un bug ceva...La servici cand intru pe adresameaip imi arata oras Suceava, unde ma aflu de altfel, iar de acasa, imi arata oras Radauti, care e la 40 de km de mine :))

Teddy
19-11-2014, 03:41 PM
Si mie imi arata un sat aflat la vreo 30 de km distanta. Inteleg ca satelitu' n-a auzit de umilul meu Schiulesti, dar nu vad de ce nu scrie numele celui mai apropiat oras sau chiar Ploiesti si da imi numele unui alt sat..

Tiger
19-11-2014, 08:01 PM
Arata locatia unde s-a facut distribuirea de IP. Nu poate arata locatia exacta a voastra, deoarece nu are de unde sa stie si cred ca center-ul nu furnizeaza asa ceva din diverse motive (de exemplu securitate).

Tim3^sh0T
19-11-2014, 08:27 PM
cam multe pretentii :)) va credeti la sri aici sa va arate oras/sat/judet/nr/bloc/apartament/cod postal :)) e bn ca va arata ip`ul si firma de la care aveti net...

F0rS3ti
20-11-2014, 10:25 AM
Nu ma cred la SRI si nici nu ma deranjeaza ca arata ce arata...dar ma gandeam ca e un bug :)

AlinT3o22
01-12-2014, 01:26 AM
Foarte util! :)