PDA

View Full Version : Se cauta manageri!



Tiger
14-06-2014, 10:36 PM
Se cauta oameni responsabili pe post de manageri ai server-ului.

Servere disponibile: Furien.WarGods.ro si Knife.WarGods.ro

Obligatii:
* respectarea regulamentului;
* seriozitate si devotament;
* promovarea server-ului;
* se vor ocupa de cererile slot/admin/vip.

Ce li se va oferi:
* grad pe sectiunea server-ului de Manager Server si pe forum de VIP (cu acces la sectiunea VIP de pe forum);
* grad de Co-Owner pe server.

Doritorii sa lase reply dupa urmatorul model. Cer seriozitate.



Nume:
Nick:
Varsta:
Adresa de contact (email):
Cunostiinte AMXX: Da/Nu
Ce este DPROTO:
Functia dorita pe server-ul:
Ce zice vulpea (din regulament):

ASsASsin AGenT47.
14-06-2014, 10:49 PM
Nume : MIHAI
Nick : ASsASsin AGenT47
Varsta : 19
Adresa De Contact : ASsASsinAGenT_47@Yahoo.Com
Cunostiinte AMXX : Da
Ce Este DPROTO : este un plugin metamod facut de Crock care permite conexiuni pe server de la utilizatorii de CS Protocol 47 + 48, Steam + NonSteam.
Functia dorita pe server-ul: Furien.WarGods.Ro
Ce zice vulpea : zice sa-ti scri initialele numelui, urmat de data nasterii : Ma cheama Mihai Ionescu Cosmin, Data nasteri : 24.05.1995, Si am jucat pe sv 0 ore. { Din moment ce sa-u sters din , GameTracker bineinteles.}

Last edited by Tiger:
Respins.

RoberT#<3
15-06-2014, 11:10 AM
nume:Robert
Nick:RoberT#<3
Varsta:16
Adresa de contact (email):rmrr18@yahoo.ro sau rmocanu32@yahoo.com
Cunostiinte AMXX: Da/Nu da
Ce este DPROTO:
dproto 0.9.356 este un plugin pentru metamod care permite protocol 47 si 48 serverelor oferind jucătorilor de steam și non-steam posibilitatea de a se conecta la server.
Functia dorita pe server-ul:Ce doriti.
Ce zice vulpea (din regulament):zice sa-ti scri initialele numelui, urmat de data nasterii : Ma cheama Mocanu Robert Marian, Data nasteri : 14.05.1997, Si am jucat pe sv 0 ore.

Last edited by Tiger:
Acceptat.

Daniel.
15-06-2014, 10:09 PM
Nume: Dani
Nick : Jack#Daniels
Varsta:in 20 iunie voi implini 15 ani
Adresa de contact Y!M: danielsjack550@yahoo.com
Cunostinte Amxx: Da
Ce este Dproto:dproto 0.9.356 este un plugin pentru metamod care permite protocol 47 si 48 serverelor oferind jucătorilor de steam și non-steam posibilitatea de a se conecta la server
Funcita dorita pe server-ul:Furien.Wargods.Ro
Ce zice vulpea (din regulament):Zice sa-ti scri initialele numelui, urmat de data nasterii : Ma cheama Brumar Dani Marian , Data nasteri : 22.5.1999, Si am jucat pe sv 0 ore.

Last edited by Tiger:
Acceptat.

Gusti
01-07-2014, 11:41 PM
nume:Gusti
Nick:Gusti-sefu
Varsta:14 ani si 9 luni
Adresa de contact (email):gustiosu_sefu_tau@yahoo.com
Cunostiinte AMX: da cunosc
Ce este DPROTO:
dproto 0.9.356 este un plugin pentru metamod care permite protocol 47 si 48 serverelor oferind jucătorilor de steam și non-steam posibilitatea de a se conecta la server.
Functia dorita pe server-ul:Ce doriti.Binenteles ce vret
Ce zice vulpea (din regulament):zice sa-ti scri initialele numelui, urmat de data nasterii : Ma cheama Gusti dimitrie ioan, Data nasteri : 26.10.1999, Si am jucat pe sv 0 ore. sa sters ore am avut 265 si joc pe ronaldo care am 7 ore si 20 de min

Last edited by Tiger:
RESPINS!

robert22w
06-08-2014, 05:17 PM
Nume: Dani
Nick:Sk1Zz0
Varsta:16
ADRESA de contact (email):robert_cs12@yahoo.com
Cunostiinte AMXX: Da/Nu Da
Ce este DPROTO: dproto 0.9.356 este un plugin pentru metamod care permite protocol 47 si 48 serverelor oferind jucătorilor de steam și non-steam posibilitatea de a se conecta la server
Functia dorita pe server-ul:Manager
Ce zice vulpea (din REGULAMENT):Zice sa-ti scri initialele numelui, urmat de data nasterii : Ma cheama Cotea Andrei Daniel data nasterii : 8.06.1998 Si am jucat pe svr 2 ore

Last edited by Tiger:
Respins.

Sxe
14-08-2014, 01:13 PM
Nume: Roberto
Nick : Bonjur
Varsta: 14
Adresa de contact Y!M: Bonjur_yuri
Cunostinte Amxx: Da
Ce este Dproto: Este un plugin ce permite ca utilizatorii de protocol 47 versiunea non-steam de cstrike , sa acceseze servere default cu protocol 48. Aceasta realizeaza conectiunea intre steam (48) si non-steam (47)
Functia dorita pe server-ul: Helper pe serverul Furien.Wargods.ro
Ce zice vulpea (din regulament):Zice sa-ti scri initialele numelui, urmat de data nasterii : Ma cheama Roberto Edi data nasterii : 01.06.2000 si am jucat 0 ore pe server (o sa recuperez )

Last edited by Tiger:
Acceptat.

catalin211
05-09-2014, 04:24 PM
Nume:CiutaCatalin
Nick:C.C.I
Varsta:15
Adresa de contact (email):catalinciuta285@yahoo.com
Cunostiinte AMXX: Da
Ce este DPROTO: este un plugin metamod care permite conexiuni pe server de la utilizatorii de CS Protocol 47 + 48, Steam + NonSteam.
Functia dorita pe server-ul:Furien.WarGods.ro
Ce zice vulpea (din regulament):Nume:Vvlp3a zice sa-ti scri initialele numelui, urmat de data nasterii (completa), urmat de timpul jucat pe server Ciuta Catalin Ionut 22.7.1999 ore 1