PDA

View Full Version : retragere luys



luys
12-06-2014, 10:33 PM
NUME: luys
DURATA: pana imi iau alt pc pe care sa mearga cs bine
MOTIV: sunt plecat din tara si am un laptop dar nu pot juca dupa el deoarece imi merge foarte greu cs ...
MENTIUNI: o sa intru pe forum pentru a da pro/contra etc.
dupa cum doriti daca vreti sa imi lasati adminu nu e problema sau scaderea lui la slot.....
Cand am sa revin o sa anunt..
toate cele bune tuturor...

imi pare rau ca nu mai pot intra, m-am simtit excelent langa voi , pe aceasta comunitate... bft all

|HD|MeRceR*
12-06-2014, 11:32 PM
Pfoai bro :( te asteptam cu bratele deschise , cel putin eu <3 :* . Nu as vrea sa pleci , nu m-am gandit niciodata la tine :( cel mai vechi ! :* . Ia-ti pc cand poti , dar sa revii inapoi :* iti doresc mult succes , bafta si toate cele bune intre timp ce nu esti printre noi ( pe server , comunitate, etc ) !! :*

MnmL.
13-06-2014, 06:24 PM
:( cu cine mai rad ... fa bani si ia-ti altul :)) ! bafta !

WarGods | RbN
13-06-2014, 08:04 PM
Bafta!Te asteptam.

luys
13-06-2014, 08:53 PM
nu parasesc comunitatea asta ma niciodata doar ca akm nu am dupa ce sa intru ,, nu scapati voi de mn asa usor:))

P.S astazi intrai pe srv dar nu pot juca doar spec ca se vede nasol.... o sa intru doar spec ...
astept o parere din partea ta abys imi iei adminu sau il lasi asa dar sa intru ... ?
oricum cred ca o sa intru rar ptr ca imi da si erori la wac si ma scoate repede dupa srv..

Tim3^sh0T
16-06-2014, 11:22 PM
bafta si te asteptam , oricum mai slab ca al meu nu credca il ai :)) <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

WarGods | AbySs
17-06-2014, 12:46 PM
In legatura cu "daca vreti sa imi lasati adminu" depinde cat timp iti ia sa revii si daca incepi sa dai pro/contra playerilor pe care nu i-ai vazut niciodata. Daca vrei sa mai dai voturi, da doar celor pe care ii sti ;)
In rest, te mai asteptam pe la noi :P

luys
19-06-2014, 12:21 AM
ok mane daca vrei il poti lua am sa anunt eu cand revin bft dar macar slot sa lasi sa nu intre cnv cu numele meu bft..

Toretto.
19-06-2014, 09:38 AM
Te astptam Luys ! :D

RaZz0R
19-06-2014, 09:43 AM
Te asteptam inapoi, spor la facut bani:))