PDA

View Full Version : Reclamatie firma1 .



G|Nico.
10-06-2014, 09:15 PM
Map: de_dust2
Admin: wGods | firma1
IP: 46.108.13.66
Ban Reason: Unknown
Ban Minutes: 99 minutes
Time/Data: 20:29:32 <> 10/06/2014

G|Nico. killed wGods | firma1 with m4a1
[G]*DEAD*wGods | firma1 : /slap nico
ADMIN wGods | firma1: slap G|Nico. with 0 damag
G|Nico. : dc ma palmuiesti te oftici ca te`am luat ? :)

Mai nou asa se face?! Daca impusti un admin se da ban sau slap peste slap? Ar trb scris in regulament :).
Jalnic.. si parca nu as mai vrea sa fc parte din aceasta comunitate.
Din cauza acestor admini care abuza de gradul inalt...pierdeti playeri... asa se explica ca la ora 22:00 sunt 4 barzauni si nici un admin....
Si sa nu mai sp k wac`ul nu prea il foloseste nmn ziua... si daca anunti, se face k ploua..
Sa nu uite ca si el a plecat de la 0.. sau nu?!

CRocoDiL
10-06-2014, 11:06 PM
:)) te.a 'botezat' si pe tine Firma. (calm,ca nu esti singurul..)

Nu te mai agita asa tare si las.o mai subtire cu cometrariile de tipul asta la adresa adminilor. (ms de intelegere.)

In legatura despre wac,nu mai dati ZECi de anunturi,ca x,y nu are wac activ..! ( cum se da un HS ..imediat sariti ca nu.l are activ..sunt persoane care joaca pt prima data pe server) JUCATI mai relaxx ca de asta ne ocupam noi ! (si o facem destul de bine)

bft.

TheKiller.
10-06-2014, 11:29 PM
Esti prea ocupata sa stai afk si spec, incat sa vezi ca ne facem treaba. WAC nu e obligatoriu pentru toti. Nu toti care iti dau un headshot, au cod. Altii au experienta.

Jihadu Islamik
10-06-2014, 11:34 PM
Nico, ești pe serverul ăsta de foarte puțin timp. Așteaptă și tu să cunoști lumea. Să vezi care cum de unde vine. Nu te arunca cu reclamații ca îți faci rău ție, nu lor. Gândește-te că oamenii joacă împreună de foarte mult timp(eu îi știu de 7 ani încă de când era warlords,nu personal dar la joc ) Dar pentru asta trebuie să-i lași să-și facă treaba lor de admini. Aaaa, că abuză de putere, nu te supăra, au motiv. Ei au pus pe picioare ce îi în prezent. RESPECT!

Fără supărare, ban-ul expiră și poți juca din nou.
baftă

OblivioN
10-06-2014, 11:53 PM
Nico, calm te rog, cum a spus si Crocodil te-a botezat si pe tine, este un admin mai temperamental. Wac-ul este obligatoriu doar daca il cere un admin player-ului respectiv.

G|Nico.
10-06-2014, 11:57 PM
:)) te.a 'botezat' si pe tine Firma. (calm,ca nu esti singurul..)

Nu te mai agita asa tare si las.o mai subtire cu cometrariile de tipul asta la adresa adminilor. (ms de intelegere.)

In legatura despre wac,nu mai dati ZECi de anunturi,ca x,y nu are wac activ..! ( cum se da un HS ..imediat sariti ca nu.l are activ..sunt persoane care joaca pt prima data pe server) JUCATI mai relaxx ca de asta ne ocupam noi ! (si o facem destul de bine)

bft.

Poate nu sunt singura.. dar nu vad motivul. Nu ma agit si nu cred k am facut vreun comentariu jignitor la adresa lui.
Nu am avut discutii in contradictoriu cu nimeni si nu fac "zeci de anunturi" despre x si y... nu sunt sufocanta.
Si pentru asta intru, sa ma relaxez, dar cum cand se intampla asa... Nu`i frumos.
O explicatie din partea lui dc a facut`o si si era de ajuns..

--------------- Added after 7 minutes ---------------


Nico, calm te rog, cum a spus si Crocodil te-a botezat si pe tine, este un admin mai temperamental. Wac-ul este obligatoriu doar daca il cere un admin player-ului respectiv.

Bine Phrozen... data viitoare cand mai joc arunc si arma si tot si il las sa-mi de`a un glont in cap :)) pt a evita un posibil ban.

OblivioN
11-06-2014, 12:28 AM
Poate nu sunt singura.. dar nu vad motivul. Nu ma agit si nu cred k am facut vreun comentariu jignitor la adresa lui.
Nu am avut discutii in contradictoriu cu nimeni si nu fac "zeci de anunturi" despre x si y... nu sunt sufocanta.
Si pentru asta intru, sa ma relaxez, dar cum cand se intampla asa... Nu`i frumos.
O explicatie din partea lui dc a facut`o si si era de ajuns..

--------------- Added after 7 minutes ---------------



Bine Phrozen... data viitoare cand mai joc arunc si arma si tot si il las sa-mi de`a un glont in cap :)) pt a evita un posibil ban. Good Girl, e bine ca ai inteles ce ti-am explicat, have fun on our server ! T.C please !

seight
11-06-2014, 01:57 AM
Nico eu nu prea am intrat in ultima perioada pe server,dar am vazut ca stai foarte mult la tira si asta poate fi un motiv pt care ai primit slap...
Firma e baiat bun dar mai are momente de genul....Oricum nu poti sa-i ceri prea multe si nu pentru ca e owner,dar a ajutat foarte mult serverul de-a lungul anilor si merita putin respect.
Pe viitor te sfatuiesc sa il eviti,cel mai bine ar fi sa nu-l bagi in seama si sa-ti vezi jocul tau :P .
Bafta si sa stii ca o sa ai nevoie de WAC daca vrei sa urci in grad :) .
:locked: