PDA

View Full Version : Reclamatie + unban Romania- Sn0wHeaD



Sn0wHeaD
10-06-2014, 02:22 PM
La ora 14:10 - 10/06/2014 mi-au fost facute poze de catre adminul TheKiller al serverului cs.wargods.ro . Tin sa mentionez ca fara nici o ezitare, in 20 de secunde a avut pozele pe mess si n-a fost nici o problema. Individul a inceput sa ma intrebe ce windows am, iar mai apoi, pentru ca nu i-am raspuns, m-a intrebat daca-l iau la misto. Eu sunt obligat sa-i dau pozele, nu sa-l consolez pe el sau sa-i tin de urat. Nu ma intereseaza argumentele lui inutile pe care le va introduce in viitorul apropiat in postul lui, cer ca adminul sa primeasca remove si as vrea sa mi se scoata ban-ul pe ip-ul 86.35.142.35 sau steamid-ul STEAM_0:0:499337319 . Aici este o dovada a ban-ului. Daca se cer dovezi in privinta conversatiei de pe messenger, le voi prezenta si pe acelea.


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Va multumesc, o zi buna in continuare !

TheKiller.
10-06-2014, 02:37 PM
Cand iti face un admin poze, nu le trimiti si dupa te bagi la joc.
Te-am intrebat de windows, pentru ca:
Jucatorii verificati de catre admini au obligatia de a raspunde pozitiv cererii adminului de a le verifica PC-ul de coduri cu WarGods Cheat Defender (WCD)!

Si pentru a evita neplacerea de a imi demontra ca nu stii sa downloadezi, ma ofer de fiecare data, sa ofer kit ul pentru versiunea de windows. XP/Vista/7/8

Eu te intreb de windows si tu esti ori la joc, ori imi trimiti link uri de youtube. + mi-ai trimis doar 2 poze din 3 :)

Nu esti obligat sa imi tii de urat, esti obligat sa imi raspunzi la ce te intreb si sa ramai spec pana termina adminul de verificat.

ruby on rails
10-06-2014, 04:29 PM
Prea multe figuri, macar de ar sti reclamantul cum sa faca o reclamatie fara a face prea multe figuri..din partea mea banul ramane.

Sn0wHeaD
10-06-2014, 06:13 PM
Atunci sa ramana banu' pentru ca nu va primesc voua fisierele. Poate un admin paraseste comunitatea si face un ultim act de nesimtire bagandu-mi keylogger in pc. N-am chef sa va descarc voua programele. E destul ca sunt ok in poze. Daca in continuare nu identificati un strop de ratiune in ceea ce zic, atunci nu mai joc pe server.

TheKiller.
10-06-2014, 11:35 PM
Cred ca detii secretele de la NASA. :contra: unban :)

seight
11-06-2014, 02:03 AM
SnowHead degeaba te crezi buricul pamantului atata timp cat nu ai habar ce face acel program,e pur si simplu o scanare, v-ati nascut toti hackeri :) .Din moment ce ai refuzat sa fii verificat cu WCD si ai spus cu gura ta ca vrei ca banul sa ramana atunci asa sa fie.
:locked: