PDA

View Full Version : Cerere admin [thC^]



thC^
09-06-2014, 02:54 PM
GRADUL: Va las pe voi sa decideti daca merit si ce grad merit pentru ca daca ar fi gradul pe care il doresc este cel mai mare desigur !
NICK: thC^
VARSTA: aproape 19
ID DE STEAM: alsoaname
STEAM ID: STEAM_0:0:46717704
ID MESSENGER: prasly_love_house@yahoo.com
EXPERIENTA: Cu siguranta ! De o calitate superioara :)
TIMP JUCAT: Efectiv am jucat asa de distractie de foarte mult timp dar cu foarte mari pauze intre ele cu diferite nickuri, joc acest joc de distractie mai mult, dar parca il joci altfel cand simti ca ai putina autoritate si poti controla jocul, poti tine in frau limbajul si codatii !
PERIOADA: depinde cum am timp si chef, in principiu in majoritatea zilei de dimineata pana dupamiaza si seara daca sunt prin zona laptopului / calculatorului !
MOTIV: Cum ziceam si mai sus, altfel joci cand stii ca ai o functie, ai pentru ce juca, esti stimulat, ai cum sa tii in frau codatii, limbaj, harti dar nu e nevoie pentru ca serverul e configurat la perfectie !
CUNOSTIINTE: am cunostinte in tot ce inseamna configurare si administrare servere / forumuri / platforme !
PROMOVARE: Reclama / poate si boost / redirecte daca merg desi nu cred !
CULOAREA URSULUUI: asta e o intrebare cu care incercati sa rade-ti de lume :)) ? nu ma nepotiti voi pe mine :D !

Va multumesc anticipat !

Reckless
09-06-2014, 03:13 PM
Nu ai citit regulamentul.Trebuie sa fii specific cand completezi o cerere.Sa ai un numar de ore,sa mentionezi gradul dorit in cerere,vad ca la titlu vrei admin iar de culoarea ursului nu mai are rost sa zic decat sa citesti regulamentul

:contra:

|HD|MeRceR*
09-06-2014, 03:16 PM
:contra: regulament necitit. Nu trebuia sa scrii romane acolo . Orele jucate trebuie specificate cu aproximatie. Bft.

stillgoree
09-06-2014, 03:41 PM
Contra !! cred ca meriti gradul de Player ! ai talentul ala care doar unele fete il au ! vorbesti mult fara a spune ceva !!!

iSwearSheWas18 :O
09-06-2014, 03:54 PM
Epic !!!!!!!!!!!!!O zi din viata lui [thC^ :)))

Parfum De Jade
09-06-2014, 04:02 PM
:contra:
Regulament necitit !!!

WarGods | RbN
09-06-2014, 04:06 PM
Contra !! cred ca meriti gradul de Player ! ai talentul ala care doar unele fete il au ! vorbesti mult fara a spune ceva !!!

frumoasa caracteristica :))
Thc acel timp de care joci tu,ai strans 16 ore,care iti ajung-cum a zis goree-pentru a fii un player al serverului.

ronaldo
09-06-2014, 05:39 PM
Contra,Regulament Necitit

Blonda
09-06-2014, 05:59 PM
Contra
regulament necitit + ca nu team vazut pe sv
poate ai gresit sectiunea

luys
09-06-2014, 07:41 PM
contra , aceasta cerere e o nesimtire curata..

WarGods | AbySs
09-06-2014, 08:19 PM
Cu o astfel de gluma te alegi cu un ban, nimic mai mult.

Cerere respinsa.

P.S. Ma rog sa faci mistouri, daca la 19 ani consideri ca o astfel de cerere este normala, ori nu ai 19 ani ori imi pare rau pentru tine.