PDA

View Full Version : Propunere



Blonda
04-06-2014, 11:58 PM
Propun sa se scoata awp si zombiul immun deoarece toti plaieri sunt intresati sa ia awp si mumy:P

si sa se vada armele normal

|HD|MeRceR*
05-06-2014, 01:41 PM
nee, mie imi place asa cum e.. pararea mea... :P

RaZz0R
05-06-2014, 04:08 PM
chiar ma bucur ca s-a deschis topikul cu acest subiect. Eu dau un mare :pro: pentru scaterea awp-ului. cunosc multi jucatori fideli care s-au alsat din cauza aceasta. Cu awp asta s-a dus distracta de pe sv. toti sunt bsedati sa faca repede bani sa ia awp, si de aia se pun lm in spam, si pe lung.... si se intreaba lumea dc e lm in spaun si pe lung si nu poate nimeni sa atace. Era mai frums cand depuneai putin efort sa faci killuri si nu faceai 10 killuri in o runda.
Cat despre arme sunt frumoase si in Fps si cat si cele modificate.
De imunitate.... mie imi place.
deci... :pro: pentru scoaterea awp-ului , :contra: pentru immun , la arme ma abtin

Joker2014
05-06-2014, 10:17 PM
:contra: pt scos awp!

Reckless
05-06-2014, 10:42 PM
Eu sunt :pro: sa se scoata AWP dar :contra: pentru mummy.
Mi-ar placea ca jocul sa fie mult mai tactic,sa faci killuri cu laser.Cu awp lucrul asta e aproape imposibil din cauza ca stii ca esti carne de tun daca stai pe loc.Mai rau e ca incurajeaza panditul,trasul de timp si asta devine destul de frustrant.Pentru mummy sunt contra pentru ca te poti folosi de el si ca sa te aperi de alte arme,e greu sa pui laser atunci cand se trange in tine si de aceea zic ca nu trebuie scos la pachet cu awpul.Posibil ca multi sa nu vrea scoaterea awpului din cauza ca se bazeaza pe acesta la realizarea unui scor.Cam asta e parerea mea,nu e obligatoriu sa fiti si de acord cu ea.



vioLENTUL

TheOneLeeT
06-06-2014, 07:34 AM
Mare dreptate ai RaZz0R și eu sunt :pro: pentru scoaterea awp-ului, și după cum a zis Reckless, este foarte greu să pui lm cānd se trage īn tine, :contra: pentru scoaterea mumiei.

MnmL.
06-06-2014, 11:18 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> CATEGORIC...
Serverul e echilibrat cum e... . Daca o sa fie scos awp, toata lumea o sa ia mumy sau toxic zombie, nemaiavand niciun motiv sa tina banii si o sa fie un server dezechilibrat. Plus ca asta este farmecul serverului, fara awp este doar un server biohazard clasic neinteresant !!! In Concluzie <b>You have to register to ba able to see this link</b> pentru scoaterea awp-ului si <b>You have to register to ba able to see this link</b> pentru scoaterea mumy !!!

WarGods | RbN
06-06-2014, 10:00 PM
L-asi sustine pe razzor dar ca mnm are dreptate,doar prin acest fap se diferenteaza serverul de alte server biohazard,chiar era mai frumos jocul inainte,dar si asa e.
P.S:Inca o propunere,topul sa se reseteze la fiecare 1-2 luni,playeri vor juca cu mai mare pofta.

luys
07-06-2014, 11:02 AM
inainte cand nu era awp eram sef pe zm akm nailes =)))))) , eu zic sa lasati prostiile cu scoaterea awp'ului sau cu scoaterea imunitatii :)))
dar daca abys decide ca e mai bine fara awp sau eu mai stiu sunt de acord cu dansul :))

stillgoree
28-06-2014, 09:35 AM
e mai fun cu awp !! e un fell de provocare

grasuxxl
30-06-2014, 01:03 AM
daca sar scoate awp multi nu ar mai juca asa ca ei numai la awp joaca la inceput nu era awp

Tim3^sh0T
02-07-2014, 02:32 AM
Contra pentru scoatere , propun -50% damage supergun , secunde mai putine la immun , un singur ibomb pe runda cum e la zp , sau sa se scoata complet absolut totul , supergun , immun , ibomb si gloantele sa fie limitate , adica sa reincarci :)

JuNNNkie
08-07-2014, 10:53 AM
Servarul este bine cum este acum! Mnml are dreptate daca s-ar scoate awp este dezechilibru

Tim3^sh0T
09-07-2014, 08:28 PM
Servarul este bine cum este acum! Mnml are dreptate daca s-ar scoate awp este dezechilibru

nu e bine deloc cum e acum , in primul rand de la supergun iti tot da eroarea "overflow" si in al doilea rand , credca iti convine cand mai gasesti cate un "but" cu supergun si lm pe lung si mai si vezi pe server "atacaa" "slay ca nu ataca" , daca sar scoate awp sau sar reduce damageul ar fi foarte bn , pentru toxic exista protectie , iar imunitatea la mummy ramane pt ca chiar e greu sa pui lm cand trag 4 5 in tn :)

Reckless
09-07-2014, 09:10 PM
Discutia asta cu scoaterea sau nu a awpului este interminabila.Cred ca adevarul este undeva pe la mijloc.Eu propun sa facem un experiment temporar si sa se scoate AWP o saptamana si vedem cum reactioneaza comunitatea.Daca se pierd playeri sau dimpotriva.Daca eroarea aia cu ''overflow'' este de la acest plugin.Din vorbe este greu sa ne dam seama cum este sau nu bine.Macar hai sa incercam.


Servarul este bine cum este acum! Mnml are dreptate daca s-ar scoate awp este dezechilibru

Dezechilibru este acum cand pentru playerul cu AWP are de indeplinit o formalitate cand zombie-ul sta pe loc si incearca sa puna un laser.Sa plantezi un laser dureaza ~3 secunde,sa dai un HS zombilaului nu dureaza mai mult de o secunda.Asta e dezechilibru.De asta zic ca macar o scoatere de DMG ar fi perfecta.

MnmL.
10-07-2014, 02:35 AM
Discutia asta cu scoaterea sau nu a awpului este interminabila.. asta asa este...

cat despre
Dezechilibru este acum cand pentru playerul cu AWP are de indeplinit o formalitate cand zombie-ul sta pe loc si incearca sa puna un laser.Sa plantezi un laser dureaza ~3 secunde,sa dai un HS zombilaului nu dureaza mai mult de o secunda.Asta e dezechilibru.De asta zic ca macar o scoatere de DMG ar fi perfecta echilibru chiar exista,logic insa, majoritatea-si strange bani pt awp, fara el o sa fie serverul plin de mumy si toxic si eu zic ca atunci o sa fie dezechilibru... 8->

Tim3^sh0T
10-07-2014, 11:15 AM
echilibru chiar exista,logic insa, majoritatea-si strange bani pt awp, fara el o sa fie serverul plin de mumy si toxic si eu zic ca atunci o sa fie dezechilibru... 8->
si daca sar scoate awp , ca sa fie echilibrat o sa se mai ia din secundele de imunitate la mummy , pentru toxic exista /protection , daca sar scoate din dmg la awp ar fi perfect , nici nu ai timp sa pui laser ca te ia , mai ales daca sunt vreo 2 3 cu awp`uri ... cu scoaterea definitiva a awp`ului nu prea as fi de acord , pt ca o sa se piarda playeri , va garantez :)