PDA

View Full Version : Helper/Premium Claudiu



Claudiu1
04-06-2014, 09:27 PM
GRADUL: Helper sau Premium,ce considera RedLine ca ma pot descurca, dar Scuzati-ma ca am cerut Premium,dar am facut asta pentru ca pot aduce playeri
NICK: Claudiu
VARSTA: 11
ID DE STEAM: claudel2003
STEAM ID:
ID MESSENGER: dumitru.mihaiclaudiu@yahoo.com
EXPERIENTA: amxmodx
TIMP JUCAT: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA: Joc mereu,dar cea mai mare parte o joc in weekend
MOTIV: Sa apar serverul de tradatori,codati,playeri cu limbaj vulgar,de cei ce se dau drept fideli serverului,dar vor sa faca rau,admini care au grad mai mare si ,,sa faca ei regulile,, ,sa se dea drept sefi pentru ca sunt admini,nu!, SA IMPUNA REGULILE PUSE DE SERVER!
CUNOSTIINTE: Stiu sa fac semnaturi
PROMOVARE: Reclama pe facebook,messenger,status...
CULOAREA URSULUUI: Ur5ul are cul0ar3a v3rzuie

P.S: Raspunde cu chibzuinta,caci graba strica treaba si vorba dulce mult aduce,dar vorba,desi e dulce ca mierea,poate fi amara ca fierea. Celui ce-ti vorbeste cu asprime,tu raspunde-i cu blandete,caci omul rau,azi iti vorbeste nebuneste,iar maine se caieste! Cand vei vedea un om in manie si instristare,sa nu-i faci si tu suparare. Nu pune paie pe foc,ci mangaie-l,de ai vreun mijloc,iar de nu,lasa-l mai bine,ca sa nu-si descarce mania pe tine. Fugi de minciuna,caci cine s-a gasit cu minciuna o data,nu mai e crezut chiar daca ar vorbi chiar adevarul!
De cine nu-nvata, Relele s-agata!
Totul sa faci cu bun simt!Ajuta pe toata lumea si vei fi ajutat de Dumnezeu de 100 de ori mai mult!

Stiu ca o sa ziceti ca va doare capul de la cererea mea,dar eu incerc sa ajut pe cei care se uita intamplator pe cererea aceasta,sa le fie aceste fabule ca îndemn..

ADRI
05-06-2014, 09:05 PM
Ai cerut 2 grade, nu respecti modelul de cerere ,
lasa poezia ca nu-si are rostul aici .contra

Claudiu1
05-06-2014, 09:47 PM
Adri,eu am cerut Helper/Premium,sa las la deciderea lui RedLine pentru ce grad imi da,ori Helper,ori Premium,nu am cerut 2 grade

2Fast4You
05-06-2014, 09:58 PM
Scz si din partea mea :contra: cererea se face doar cu un singur grad nu 2 graduri .

Jr.Jim.Reeves
05-06-2014, 10:03 PM
scuze da :contra: vb lui adri si 2fast4you fă cerere cu gradul care il dorești,revino cu o alta cerere peste 10 zile ;)

Jihadu Islamik
06-06-2014, 12:08 AM
:contra: :contra: :contra:

Jr.Jim.Reeves
16-06-2014, 02:24 PM
Asa ramane cererea?