PDA

View Full Version : Slot Claudiu



Claudiu1
03-06-2014, 08:47 PM
GRADUL: Slot
NICK: Claudiu
VARSTA: 12
ID DE STEAM: claudel2003
STEAM ID:
ID MESSENGER: dumitru.mihaiclaudiu@yahoo.com
EXPERIENTA: amxmodx
TIMP JUCAT: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA: Eu joc mereu,dar cea mai mare din timp o petrec in weekend
MOTIV: Sa apar serverul de tradatori,codati,playeri cu limbaj vulgar,de cei ce se dau drept fideli serverului,dar vor sa faca rau,admini care au grad mai mare si ,,sa faca ei regulile,, ,sa se dea drept sefi pentru ca sunt admini,nu!, SA IMPUNA REGULILE PUSE DE SERVER!
CUNOSTIINTE: Stiu sa fac semnaturi
PROMOVARE: Reclama pe facebook,messenger,status etc..
CULOAREA URSULUUI: Ursul are culoarea mov

P.S: Regula de aur: Bunul simt! Respecta si vei fi Respectat!Asculta si vei fi ascultat!

RaZz0R
03-06-2014, 09:14 PM
MOTIV: Sa apar serverul de tradatori,codati,playeri cu limbaj vulgar,de cei ce se dau drept fideli serverului,dar vor sa faca rau,admini care au grad mai mare si ,,sa faca ei regulile,, ,sa se dea drept sefi pentru ca sunt admini,nu!, SA IMPUNA REGULILE PUSE DE SERVER!
aici ar fi multe de discutat:))

Clar este un lucru, u vrei sa "aperi" servarul, doar ca nu ai citit nici macar cerintele care se impun pentru o noua cerere. Sa fiu mai expicit, ai facut cerere slot pe 14.05.2014 si urmatoarea zi Abiss a repins cererea, iar u ai facut o noua cerere astazi 03.06.2014. In modeul de cerere admin/sot spune: "Cerere Up - Minim o luna de la ultima cerere si daca ai orele necesare!" . Te las pe tine sa tragi concuziile.
Pana una-alta :contra:

ronaldo
03-06-2014, 11:49 PM
Contra

MnmL.
04-06-2014, 12:16 AM
CONTRA Ai incalcat regula de aur !!! Mai rar se gafeaza cu "motivul cererii".

Cum adica sa aperi serverul de admini :))? ==> Pentru asta exista sectiunea reclamatii (altfel nu se poate) , care se pot intocmi si de catre playerii "fara litere''.

Dragutzza
04-06-2014, 04:22 PM
:contra: Asa o cerere de Admin nu am mai vazut :)) sa aperi serverul de Admin :)) mai dat gata =))

Silvester
04-06-2014, 05:12 PM
:)))) sunt de acord cu mnmL si dragutzza :))) /Contra

Blonda
04-06-2014, 05:39 PM
Contra

stillgoree
04-06-2014, 07:10 PM
cel mai contra mare pt motiv ,ai fi fost primul slot cu comenzi de owner !! + ai dat copy paste la (P.S: Regula de aur: Bunul simt! Respecta si vei fi Respectat!Asculta si vei fi ascultat!) de la mine ,si io de la ala dinaintea mea dar acum am observat :)))) !!

WarGods | AbySs
05-06-2014, 06:01 PM
Cerere respinsa.