PDA

View Full Version : Cerere admin helper WarGods | PlaY_BoY



WarGods | PlaY_BoY
31-05-2014, 03:52 PM
GRAD:Helper
NICK: WarGods | PlaY_BoY
VARSTA:19
ID DE STEAM: ---
STEAM ID: )--
ID DE MESSENGER: privat
EXPERIENTA: 2 ani.
TIMP JUCAT: 42
PERIOADA: dimineata si seara si lameaza.
MOTIV: vreau sa fiu admin pt sa pot schimba map. + sa am acces la ban. daca se poate.
CUNOSTIINTE:comenzi amx
PROMOVARE: skype facebook mes etc.
CE CULOARE ARE URSUL? :Ur5ul are cvloare@ br0w3n

Claudiu1
31-05-2014, 04:04 PM
:contra: Pe gametraker nu ai nicio ora, iar in cererea ta ,la ,,id de messenger,, tu ai pus ,,privat,, , ce motiv este asta? Astept parerea lui Cristi pentru aceasta cerere

Daniel.
01-06-2014, 12:44 PM
Contra ! Direct nu ai nici o ora , fa ore si revino cu o cerere peste o luna

Shell
02-06-2014, 09:29 AM
:))) :contra: paralel

Joker2014
02-06-2014, 05:56 PM
contra!

Doris
10-06-2014, 02:18 PM
Raspunsul meu :

VARSTA:19 ==> Nu cred !? Din cate imi amintesc era si intrebarea cu CNP-ul .... unde a disparut ?
ID DE MESSENGER: privat ==> Nu este o mare problema ca nu vrei sa iti afle cineva ID-ul dar in cerintele adminilor este impusa comunicarea si lucrul in echipa, iar tu prin cenzura aceasta confirmi ca nu detii asa ceva !
TIMP JUCAT: 42 ==> 42 .. ce-s astea !!?!! 42 ? secunde ? ... sau 42 de m are strada pe care stai? ...
PERIOADA: dimineata si seara si lameaza. ==> Ai cam fastacit-o aici + daca stateai "dimineata si seara si lameaza." aveai si tu cateva ore ! sau minute !
MOTIV: vreau sa fiu admin pt sa pot schimba map. + sa am acces la ban. daca se poate. ==> Totusi este o cerere de admin nu suntem pe "mIRC" si in plus pentru acces ban ar trebui o testare inainte, asa sa vedem si noi cum stai tu cu aceste comeni SAU cat de mare ai viteza internetului pentru a cauta raspunsurile pe Google !
PROMOVARE: skype facebook mes etc. ==> "mIRC", "Hi5" n-ai ?


Sa vedem ce parere isi face si Cristi despre aceasta cerere si ramai la mana lui :)

bLLue
17-06-2014, 10:38 PM
RESPINS !
:locked: