PDA

View Full Version : Reclamatie ReFlex<3



eduard14
29-05-2014, 10:19 AM
Am si eu un lucru de obiectat! (imi cer scuze daca creez disconfort dar nu ma pot abtine) !
In dimineata aceasta intru pe sv , ca de fiecare data..la un anumit moment isi face aparitia "reflex<3" ..rula mapa fy_snow , facand un scor bun a inceput sa ma verifice "/wac Edu" ..a stat cateva min spectator, nimic de obiectat pana aici...
Dintr-un motiv ironic probabil din cauza ca murea cam des..am primit slay deoarece vezi doamne am stat sus acolo unde sunt armuriile...lui nu i convea ca stateam acolo.
...dupa toate astea a schimbat mapa (fara vot -fara nimic) ..aim_map , nu a durat 5 min (probabil se plictisise) a schimbat iarasi mapa (fara vot) in 35_hp! Aici nu m-am putut abtine si i-am spus frumos -fara sa-l insult (sunt martori) de ce a procedat asa si daca poate sa dea cu totul alta mapa deoarece am crezut ca nu e corespunzatoare pentru momentul ala sa jucam noi 35_hp cand eram 15 pe sv!
Cand i-am spus asta a inceput oarecum sa se rezolte invitandu-ma sa parasesc sv..cand i-am spus ca o sa i fac reclamatie mi-a dat kick ...incercam sa intru pe sv iarasi kick ...si m a tinut asa in 5-10 kick`uri!
.........Imi cer scuze dar cineva trebuie sa ia atitudine ( NOI INTRAM SA NE DISTRAM NU SA NE CERTAM, SA NE FACEM NERVII etc) multumesc! o zi buna!

iRBWAllABieSs
29-05-2014, 12:05 PM
Cu toate ca n-am fost prezent pe server, ma simt obligat sa intervin si eu aici in ceea ce-l priveste pe RelaX, fiindca nu-i la prima abatere de genul. In urma cu cateva zile, am intrat pe server non-steam doar pentru a verifica care-i atitudinea unor admini mai proaspeti si a exagerat in aceeasi maniera, mai exact eram pe awp_india si am primit slay doar pentru ca l-am omorat. L-am intrebat de ce a facut asta, raspunsul lui fiind amenintarea cu un eventual kick daca mai insist. Oricum, ma asteptam din partea lui sa continue in stilul lui caracteristic, la cei 13 ani pe care-i are vazandu-se si cu accese, si-a permis cam multe. Tocmai din motivele astea si nu numai, nu m-am pronuntat in legatura cu cererea lui de up si cred ca sunt in masura sa ma repet zicand ca a fost o greseala faptul ca a primit accese pe server.

P.S. Edu, pe RelaX ai vrut sa-l reclami, nu pe reflex:)

Dementhu
29-05-2014, 12:14 PM
Nu am fost nici eu prezent ,am intrat la vreo jumate de ora de la incident....Relax nu e copil rau probabil nici Edu...
Nefiind prezent nu pot spune ca a gresit Relax sau Edu...oricum daca este cum spui tu Edule .....Relax tu ai reactionat prea agresit....Nu e un comportament adecvat unui Helper ...lucreaza putin la conduita....

Elequantz
29-05-2014, 12:43 PM
Imi pare rau relax dar colegi au dreptate !! mi sa spus ca dai kick-uri de pomana shi gag.. la fel si cu atitudinea ta este insuportabila ai multe de invatat !!

CRocoDiL
29-05-2014, 01:51 PM
Relax,ma intrebai de ce ai primit CONTRA de la mine. Uite pentru asta!(de mai sus)..eram sigur ca pana aici o sa se ajungi...

bft

ruby on rails
29-05-2014, 03:48 PM
Propun retrogradare pe o perioada de 1 luna, iar la urmatoarea abatare de acest gen retrogradare definitiva.

CastieL
29-05-2014, 06:51 PM
De acord cu ruby.

*Karynutza*
29-05-2014, 08:10 PM
Eu personal stiam ca se va ajunge la DOWN cu el pentru ca atitudinea lui lasa de dorit. Ar trebui sa fim mai atenti cui ii dam Pro si cui Contra pentru ca nu toata lumea poate fi capabila sa aiba o conduita buna in materie de adminat:).Relax... cred ca trebuie sa te maturizezi...si dupa sa adminezi(suferinta nu te ajuta ).Mult succes pe viitor.

XeLa
29-05-2014, 10:50 PM
Relax treaba sta in felul urmator , doua zile am intrat de pe non steam si am vazut cum iti faci tu de cap dimineata cand nu sunt admini pe server.Eu nu pot tolera asa ceva niciodata!
Joci aici de mult , esti fidel , ti`am dat o sansa ,dar vad ca nu esti in stare sa adminezi si nu esti suficient de matur ca sa ai un grad mai mare pe acest server.
Din pacate ai primit remove si intr`o zi cand o sa mai cresti poate o sa intelegi de ce am facut asta.

:locked: