PDA

View Full Version : Unban aDique



Rappa
26-05-2014, 06:28 PM
NUME: aDique
IP: 79.118.168.138
VARSTA: 16
ID DE STEAM: -
DATA: 26.05.2014
ORA: Aproximativ 18:00
HARTA: nu mai stiu numele , era complicata ..
ADMIN: Presupun ca era -ADRI- ( cititi mai jos tot )
MOTIV: Pai eram pe server si un admin mi-a zis sa i dau dovada ca nu am cod pe skype ( nu Adri) , iar eu am zis pot iesi din cs ( PS : AM UN PC DE 500 MB RAMI NU POT TINE IN BARA MULT) iar ei au zis nu ,am vorbit cu adminul respectiv si i-am dovedit ca nu am cod iar cum am spus am un pc foarte rau si mi-a dat kick de la lag, iar el mi-a dat ban in acel timp eram pe skype cu flavius , m-a intrebat cateva chestii , nu am apucat sa mai vad datele ( admiul ,mapa,etc ) dupa ce am terminat de vorbit am intrat pe cs si m-am trezit cu ban si mi-a si iesit din cs ( quit) nu stiu cum dar cum am mai zis un pc rau ....
MARTORI: Doar adminul care mi-a facut pozele dar nu i mai stiu numele i stiu doar skypeul ( flavyus.alex)
DOVEZI: -

--------------- Added after 31 minutes ---------------

Mda, scuzati naivitatea .. nu era ADRI de vina ( sorry) War Gods Cheat Defenderu' mi-o detectat un cfg de al meu de a-mi creste fps cu 30 mai mult... SCUZATI DERANJUL !

Scuzati naivitatea, nu era viina lui ADRI era a mea , WCD o detectat un cfg de al meu de crestere cu 30 fps , SCUZATI DERANJUL !!

ADRI
26-05-2014, 07:01 PM
eram cu danger pe mes cand iti facea wcd si am vazut rezultatul tiam verificat cfg doar stii si ai scapat cu un avertisment (fara bug in wac de acum inainte)
nu vad de ce ti-am da ban ! si din cate stiu erai pe dr asa ca nu poti avea ban , suntem comunitate dac ei pe un sv ai pe toate ...

ADRI
19-10-2014, 01:58 AM
Rezolvat