PDA

View Full Version : Propunere



Tim3^sh0T
24-05-2014, 01:56 AM
Propun sa se faca un topic separat unde la fiecare saptamana toti cei care au slot/helper pe "moca" sa puna poze cu dovezi in care au facut reclama cu serverul si comunitatea , minim 10 reclame pe siteuri/forumuri , minim 10 mesaje facebook/messenger (invitatii la pagina wargods , cn a facut) , sa se arhiveze pozele si sa se puna pe forum intr`un topic ales de administratori , de unde sa stiu eu ca unu din sloturi sau helpere "moca" fac reclama sau doar tin la statusul de mess "connect zombie.wargods.ro" , daca cu activitate nu prea merge , macar cu astea sa mearga.
Mai am o rugaminte, cine se pricepe bine la photoshop sa imi faca 2 3 wallpapere cu zombie wargods si cine vrea sa ajute cu likeuri , daca are timp poate sa faca "smecheria" cu addmefast. O sa pun pagina de fb in curand!

Pagina fb (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

RaZz0R
24-05-2014, 01:23 PM
daca chiar te interesa reclama servarului ai fi facut o mica cercetare si ai observa ca servarul avea deja o pagina de fb;) Pe mine nu m-a convins deloc ca te intereseaza reclama sv-ului. Daca chiar vroiai sa faci reclama sv-ului puteai sa dai 1-2 bosturi si era mult mai eficient:)
ps: uite aici pagina sv-ului:) <b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | RbN
24-05-2014, 04:59 PM
idem Danger + cu reliable-ul asta pierdem sute de playeri noi,chiar daca dam boost avem putine sanse sa ramana un player pe server din toti redirectati din acel boost dat.
Crede-ma Crazy si eu mi-am chemat toti prieteni care joaca cs dar din pacate n`a ramas nici unu pe server ca player activ,din simplul fapt ca nu sta fiecare sa ia kick in fiecare a 2-4-a runda pentru ca e o eroare.

Tim3^sh0T
24-05-2014, 08:27 PM
in ultima luna cat timp am jucat pe server decat o singura data mia dat eroarea aia , intr`un fel sunte`m si noi de vina , defapt cei care joaca , am intrat intr`o seara pe zm era harta de_dust2_moama si erau playeri 24 sau 25/32 , mentionez ca erau si admini on , nu dau nume ca incepe alta cearta si nu are rost , eroarea aia mai apare cand sunt multe lasere puse unu langa altul , chiar daca e harta mare! Supergunu nu are nicio treaba cu eroarea...Cum a zis si abyss intr`un topic , daca tot va plangeti de eroare dc nu face`ti ceva in legatura cu asta , sau sa ajutati cu donari pt un host mai bun , eu unu nu ma pricep la amxmodx asa de bine , nici de donat nu prea pot , mai dau un boost cand am posibilitatea ... in rest ma descurc cu activitate si reclama .... o sa donez cand o sa am bani ...

WarGods | RbN
25-05-2014, 08:40 AM
Daca se joaca doar moama,2010,202 si infantry chiar ca nu da eroarea,dar eu personal cand le vad mai bine nu intru.Reliable-ul apare cand sunt multi pe server 25+.Apare cand intr-o runda sunt luate mai mult de 3 super-uri,apare cand chat-ul e foarte folosit.Din cate am observat eu,dar poate doar mie imi face asa,nu stiu.
P.S: Din cate stiu,nu de la host e problema,un plugin isi face de cap.

luys
25-05-2014, 09:45 AM
am intrat intr`o seara pe zm era harta de_dust2_moama si erau playeri 24 sau 25/32 , mentionez ca erau si admini on , nu dau nume ca incepe alta cearta si nu are rost , eroarea aia mai apare cand sunt multe lasere puse unu langa altul , chiar daca e harta mare!

bun , pai atunci daca suntem 25 si de exemplu ma gasesc eu sa schimb harta in una mai mare si dupa jucam 3vs3 atunci cu ce ne alegem? daca ei vor sa joace moama , ii intrebam schimbam nu nu nu , pai si atunci lasi ce vor ei si dupa daca vor au RTV sa schimbe...

Tim3^sh0T
25-05-2014, 07:52 PM
bun , pai atunci daca suntem 25 si de exemplu ma gasesc eu sa schimb harta in una mai mare si dupa jucam 3vs3 atunci cu ce ne alegem? daca ei vor sa joace moama , ii intrebam schimbam nu nu nu , pai si atunci lasi ce vor ei si dupa daca vor au RTV sa schimbe...

Bun , cu asta sunt de acord , dar totusi , nu credeti ca ne`am cam abatut de la subiect ?:))