PDA

View Full Version : Propunere !



CastieL
18-05-2014, 11:47 PM
Propun interzicerea adminilor de a se mai muta pe ei si pe playeri in echipa ce detine avantajul. PTB-ul acela are un scop cand muta pe cineva.

Eu unul asta propun si sustin deoarece se strica mult echilibrul jocului.....

Savarinaa
28-05-2014, 04:05 PM
Din cāte ştiu eu, nu cred că facem asta... Dacă stăm 2 minute spec. ne băgăm la aceeaşi echipă sau ne mutăm in cealaltă echipă pt. a echilibra. Eu una nu am observat ca un admin să facă lucrul acesta :)

Elequantz
29-05-2014, 10:51 PM
Exact !! adevarat savarino :*

walles
30-05-2014, 11:06 AM
Nu este adevarat !! e foarte buna propunerea pentru ca suntem foarte multi care cand echipa lor pierd se transfera la cealalta pentru bani si fraguri :)) sincer sa fiu si eu am schimbat tabara in felul asta de 2-3 ori pentru a nu ramane fara bani, si sunt foarte multi care fac asta...unii ori se schimba folosind m11 sau m22 ori mai rusinos si se vede cand altii se schimba folosind comanda y/at nume ...din partea mea e o buna propunere pentru a evita pe cei care nu suporta sa piarda si schimba constant taberele

CastieL
30-05-2014, 12:51 PM
Nu este adevarat ca nu faceam aceasta propunere decat pentru Walles.....

iRBWAllABieSs
30-05-2014, 01:15 PM
sincer sa fiu si eu am schimbat tabara in felul asta de 2-3 ori pentru a nu ramane fara bani

Daca tot ai recunoscut si nu te-ai putut abtine, il adaug si pe Relax ca sa nu te simti solitar, doar ca in cazul lui, el nu se muta doar pentru bani, ci si unde echipa era mai experimentata:)

walles
31-05-2014, 06:55 AM
tu nu te simti cu musca pe caciula? wallabies? pun pariu ca mai toti am facut asta,in afara de xela care pot spune ca e cel mai bun de pe srv,ori am facut-o pentru bani ori pentru a nu mai muri jucand in echipa cu cei slabi,sa fim seriosi ! eu de recunosc ca m-am mutat si sustin sa se scoata acest lucru,pentru ca sunt sigur ca mai toti adminii fac asta

OblivioN
31-05-2014, 08:18 AM
Toti am facut chestia asta, mai mult sau mai putin, mie imi este indiferent avand in vedere ca o fac foarte rar dar pentru cei ce o fac des dau contra.

*Karynutza*
31-05-2014, 11:34 AM
De ce nu va luati la bataie ?:))) Eu ma mut unde joc mai bine nu tin cont ca e nu stiu cine in echipa pur si simplu ma mut pentru ca pe fiecare harta joc fie tero fie contra nu ma intereseaza banii sau ce alte prostii ati mai spus acolo :))))).Ma mut unde joc mai "bine" :"> ASa ca faceti cum vreti cu propunerea asta eu tot ma voi muta =)))))))))))))) >:)