PDA

View Full Version : Cerere slot TraNda



~TraNda~
18-05-2014, 10:21 PM
GRADUL: Slot
NICK: TraNda
VARSTA: 15
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID MESSENGER: rosuradu60
EXPERIENTA: :-? in jur de 3 ani
TIMP JUCAT: peste 120 de ore
PERIOADA: weekend
MOTIV: daca tot am atatea ore, de ce sa nu incerc :-?
CUNOSTIINTE: amx_mod
PROMOVARE: mess, facebook, publicitate pe forumuri
CULOAREA URSULUUI: mov

ronaldo
18-05-2014, 11:27 PM
Contra maxim.limbaj indecent in urma cu 1 luna

TheOneLeeT
20-05-2014, 05:25 PM
:contra:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Edit:



TheOneLeet cu prima ocazie cand te prind, crede-ma ca nu te iert cu nimic, si nu o sa vin cu poze ci cu demo-uri :)
Dacă ai ceva de obiectat la persoana mea, exista secțiunea Reclamatii (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Dacă observi că īncalc regulamentul poți să pui acolo demo/poze, etc...
Dar pānă atunci nu veni cu faze de genu` „Daca te prind, te ard” ca momentan nu ai motiv să zici asta. ( Sau ai? Atunci te aștept să īl postezi la reclamații... )
Salutări, o zi bună.

WarGods | RbN
20-05-2014, 07:00 PM
Mi-a parut ca te-ai maturizat,dar nu te-ai schimbat cu nimic,"adultule" :contra:

~TraNda~
20-05-2014, 11:03 PM
Respect parerea oricui
TheOneLeet cu prima ocazie cand te prind, crede-ma ca nu te iert cu nimic, si nu o sa vin cu poze ci cu demo-uri :)
RnB faza cu maturizarea mi se pare ceva penal, dar ai si dreptat cam 20% ca nu poti sa te intelegi cu unu care o tine pe a lui :) crezi ca te caracterizezi, fara resentimente :)

WarGods | AbySs
21-05-2014, 10:28 AM
Cerere respinsa.