PDA

View Full Version : Cerere unban WhaT.?.*MzQ



WhaT
14-05-2014, 03:18 PM
Server: Cs.WarGods.ro Map: de_inferno Admin: TeLoveScc*] Your name:WhaT.?.*MzQ Your IP: 89.41.168.191 Ban Reason:WaC Ban Minutes: PERMANENTLY Time/Data: 23:38:48 <> 12/05/2014

Martori:TheKiller,Eleqantz
Eleqantz m-ia facut wcd-ul si chiar el a incercat sa faca wac pe windowsu pe care l-am avut si nu mergea!!

Ma scuzati ca nu am avut fac sau ca nu am putut posta rec pana acuma am avut probleme cu windowsu,iar pozele ca m-ia dat ban nu le mai am.
Dar asa se comporta un admin??? Eu stiu ca pt wac se da ban 125 de ore nu permanent!!

TheKiller.
14-05-2014, 05:25 PM
Deja esti nesimtit, de 2 saptamani iti tot spunem sa pui wac, dar de fiecare data ne iei cu vrajeala ca nu merge si ca trebuie sa iti fac windows.ul.

Ramai cu ban pana iti faci windows ul si pui wac.

Eu nu pun baza ca a facut ala si nu merge. Te-am rugat frumos sa imi dai si mie si id si skype si teamviewer sa incerc sa iti rezolv eroarea si nu ai vrut. Atata timp cat nu vrei, dai de inteles ca ai ceva de ascuns. Iti ia 2 ore din viata sa instalezi un amarat de windows.

Elequantz
14-05-2014, 05:43 PM
la mzq iam facut wcd !! dar trb sa bagi wac ti-am spus rezolva cu windows alla si baga wac !!

XeLa
14-05-2014, 11:16 PM
Cand o sa rezolvi problema cu wac`ul atunci o sa poti jucat.Pana atunci ai ban permanent!