PDA

View Full Version : RECLAMATIE NeBunuL



Dj^SmOk3^MaN
14-05-2014, 02:48 PM
Salut,

Vreau sa i fac Reclamatie lui NEBUNUL, cu GRAD OWNER :-j
i da DESTROY lu gagicamea cu nick |Eli^Luigi"

Nick: [SmOk3*Ely|Love]
Nick-ul adminului: NeBunuL
Dovezi:
Map: zm_dust2
Admin: NeBuNuL
Your name: [SmOk3*Ely|Love]
Your IP: 81.196.208.228
Your AuthID: STEAM_ID_LAN
Ban Reason: vb
Ban Minutes: 10 minutes
Time/Data: 14:51:26 <> 14/05/2014
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
======= WARGODS COMMUNITY =======
Kicked by Console: "Banned! Check your console!"
Kicked :"Banned! Check yo
Alte mentiuni?:... mie nu mi separe corect sa dea DESTROY asa aiurea ea dabii stie sa joace cs si zice ca are SPEED , ia,m zis ce ai frate esti terminat suferi de tine aia dabi stie sa joace cs si i dai destroy si hop ban si mie ! luat-i masuri in privinta asta pe bune ca sufera urat rau de tot copilu.

Claudiu1
14-05-2014, 02:56 PM
contra, |Eli^Luigi" chiar avea speed, eram de fata si am vazut tot, nu ai dreptate, tu normal ca ti cu iubita ta, dar adevarul e adevar!

Dj^SmOk3^MaN
14-05-2014, 02:58 PM
:)) =)) bai frate tu nu vezi ce scor avea ? esti nebun la cap aia dabii stie sa deschida CS-UL si tu imi zici mie de SPEED hai frate ce sa zici si tu acuma, sa-mi dovedeasca prin demo sau SS ca avea speed totusi e owner eu stiu ca un OWNER trebui sa testimonieza banurile si destroy care da

MiCuTuL StF
14-05-2014, 03:11 PM
Admin terminat nu cred ca sunt din cauza aia ai loat ban ka sa vb frumos , si iubita ta sau cine e : avea speed.
[S mOk3*Ely|Love] : admin terminat PS : NeBuNuL

Dj^SmOk3^MaN
14-05-2014, 03:24 PM
DOVEZII VREAU DOVEZI CA AVEA SPEED? eu stiu ca tineti cu el acuma ca e prieten cu voi sau etc.. dar vreau dovezi ca avea speed

grasuxxl
14-05-2014, 05:11 PM
sa faca ea reclamatia nu u ca ea lua sau u faci in numele ei

WarGods | RbN
14-05-2014, 07:27 PM
Smoke,cu acest limbaj iti limitezi sansele la unban,iti gresti sansele la un ban.Pentru ce reclamatie?Pentru un ban de 10 minute?:l Socoteala nu asa ceri,cum ai facuto,urlam ca suntem si noi maturi,gandeste-te putin.
2 admini zic ca persoana respectiva avea speed,nu cred ca Nebunul ar dadea ban doar ca asa are el chef.Deci,te rog controleaza-te!
P.S: Pana la urma,cum a fost faza cu ban-ul,pentru 10 minute sau permanent? Prima data 10 minute pe urma destroy?

TheOneLeeT
14-05-2014, 11:53 PM
„Dj^SmOk3^MaN” Chiar nu te īnțeleg...
1: Vii cu expresii īn Italiană.
2: Nu īnțeleg de ce postezi īn numele altui player.
3: Dacă tot consideri că iubita ta a fost nedreptățită, de ce nu ai īnvățat-o să posteze ea? (I-ar fi fost de mai mare ajutor decāt să postezi tu īn locul ei.)
4: Subiectele „De ce a luat X destroy, de ce a fost banat playerul Y ? etc...” se discută pe FORUM, nu pe server. ( Acesta este motivul pentru care presupun eu că tu ai luat ban 10 minute. )

ronaldo
15-05-2014, 01:13 AM
Sm0ke ai un limbaj foarte urat pe server si fata de amini nu doar de playeri,zi ms pentru ban-ul de 10 min,daca eram in locul lui nebunul nu scapai asa usor

--------------- Added after 2 minutes ---------------

vreau sa vad si copy-paste dovada ca elli a luat destroy nu doar ban-ul tau.

Silvester
15-05-2014, 08:50 AM
in primul rand ai un limbaj obrazinc si in al 2 rand sa fac gagicata reclamtie nu tu contraaaa crezi ca nebunuL e admin de 2 zile

WarGods | AbySs
15-05-2014, 11:42 AM
Este incredibil cat tupeu mai si aveti, sa faci o cerere slot pentru un alt player e ok dar o cerere unban/reclamatie nu este? si sariti pe el sa aduca dovezi el cand regulamentul spune clar "In cazul unei reclamatii, adminul in cauza este obligat sa prezinte detalii, dovezi, martori pentru dezbatearea problemei.". Va dau un sfat cat se poate de serios, puneti mana si cititi regulamentul ala pana il stiti ca pe "tatal nostru" ca deja va doare in fund si incep sanctiunile.

Cat despre reclamatie, il astept pe Nebunul.

MiCuTuL StF
15-05-2014, 07:53 PM
Eu am vazut ka avea speed .....dovada ..nam , Claudiu a fost de fata cu a spus.. |Eli^Luigi" chiar avea speed, eram de fata si am vazut tot, nu ai dreptate, tu normal ca ti cu iubita ta, dar adevarul e adevar! PS NeBuNuL

WarGods | AbySs
15-05-2014, 08:34 PM
Nebunul a ramas fara grad pentru ca reclamatia asta a pus capac, regulamentul spune clar ca adminul sa aibe dovezi cand da ban, plus ca multi s-au plans de el. Lasi un ip aici si iti scot banul dar daca tu sau prietena ta sunteti prinsi pe sv fara wac sau wac-u fentat primiti ban permanent amandoi. Wac-u il poti lua de aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>).