PDA

View Full Version : Cerere slot -=dcL=-



-=dcL=-
09-05-2014, 03:48 PM
GRADUL:slot
NICK: -=dcL=-,Danutz
VARSTA: 16
ID DE STEAM: -
STEAM ID:-
ID MESSENGER:dumitru.daniel67@yahoo.com
EXPERIENTA:cam 7 luni cu premium :)
TIMP JUCAT: 32 pe -=dcL=-si 49 pe Danutz(luate de pe server-"/orejucate")
PERIOADA: dupa-amiaza si seara
MOTIV: pentru a avea numele rezervat pe server.recent mi s-a intamplat ca cineva sa intre cu numele meu :)
CUNOSTIINTE:unele cunostinte in photoshop
PROMOVARE:reclama,redirecte poate
CULOAREA URSULUUI: mov

|HD|MeRceR*
09-05-2014, 06:10 PM
:contra: , pe mine nu ma intereseaza cat ai pe Danutz , Danutz ala putea fii oricine, vreau sa vad pe dcL 40 de ore ...

TheOneLeeT
09-05-2014, 06:41 PM
Chiar nu știu ce să zic „ wGods | .-=dcL=-. ” Ore ai <b>You have to register to ba able to see this link</b> ... (mă refer la cele 150)
Am văzut că s-a plâns lumea de tine (anul trecut), eu personal nu te-am văzut să înjuri sau ceva de genu` și consider că ți-ai corectat comportamentul.
:pro:

Ps: Pentru cei care mă întreaba de unde știu că este „ wGods | .-=dcL=-. ” Uitați aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

EDIT:
Mda, se pare că nu ți-ai corectat comportamentul...
:contra:

Ps: Îmi pare rau pentru pro-ul de mai sus, dar până înainte de a face cerere de slot, a fost OK...

IoNuTzZ
09-05-2014, 08:20 PM
Pro si de la mine, dar Leet, nu merge ultimul link... AM rog nu cred ca conteaza asta.

-=dcL=-
10-05-2014, 02:46 PM
Da si eu am cautat in gt si nu am gasit nimic insa am intrat pe server si mi-a dat 49 de ore :d,poti sa verifici.In fond chestia cu 40 de ore pe -=dcL=- e o chestiune de timp :),am grabit cererea deoarece cineva a intrat cu numele meu si asta m-a deranjat :).Si cred ca ideea cu orele nu ar trebui sa fie o problema dupa cum spune si leet despre cele 150 pe "wGods .-=dcL=-."

ronaldo
10-05-2014, 02:50 PM
Contra

luys
11-05-2014, 10:01 AM
pe dcl ai 34 ore <b>You have to register to ba able to see this link</b>
iar pe Danutz cu D mare nu te gasesc doar danutz cu d mic .. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Daca joci doar cu dcl ai contra daca se adevereste ca folosesti ambele nickuri ai pro..

stillgoree
11-05-2014, 09:38 PM
wGods .-=dcL=- , .-=dcL=- sau Danutz ??? waterfac ma doare capu !!!! Sunt sigur ca peste o luna o sa stii pe ce nick sa faci cererea !! CONTRA !!!

Arnold Schwarzenegger
13-05-2014, 01:37 AM
Pana la urmatoarea cerere ai timp sa faci ore si pe -=dcl=- ... deci data viitoare alegeti un NICK PE CARE VREI SLOT-ul ( si sa aibe si minim 40 de ore ) bft .
CONTRA

WarGods | AbySs
13-05-2014, 10:56 AM
Voi ati inebunit cu totii? Poate omu sa arate toate nick-urile cu care a jucat si orele se aduna. Cine a spus ca ia slot pe toate nick-urile? Deja ma enervati la culme.

-=dcL=-
13-05-2014, 03:49 PM
Pana la urmatoarea cerere ai timp sa faci ore si pe -=dcl=- ... deci data viitoare alegeti un NICK PE CARE VREI SLOT-ul ( si sa aibe si minim 40 de ore ) bft .
CONTRA

In momentul de fata sunt 40 de ore pe -=dcL=- asa ca ar btrebui sa o lasati p-asta cu "40 de ore pe -=dcL=-"


Voi ati inebunit cu totii? Poate omu sa arate toate nick-urile cu care a jucat si orele se aduna. Cine a spus ca ia slot pe toate nick-urile? Deja ma enervati la culme.

In sfarsit cineva cu mintea la cap :)

Hannibal_Lecter
14-05-2014, 12:42 AM
Contra

Silvester
14-05-2014, 09:16 AM
Pro si bafta :)

-=dcL=-
14-05-2014, 06:38 PM
contre nu stiu dar tu nu joci cu numele danutz asa ca te-am vazut jucand cu numele "dcL" mai des si nu ai ore asa ca revino cu alta cerere ok ;)
ba tu n-ai vazut postul de mai sus? :@ :@sunt peste 40 de ore pe -=dcL=-.

-=dcL=-
14-05-2014, 06:39 PM
contre nu stiu dar tu nu joci cu numele danutz asa ca te-am vazut jucand cu numele "dcL" mai des si nu ai ore asa ca revino cu alta cerere ok ;)
ba tu n-ai vazut postul de mai sus? :@ :@sunt peste 40 de ore pe -=dcL=-,asa ca lasati-o pasta cu ore insuficiente

Dragutzza
14-05-2014, 06:46 PM
:contra:

-=dcL=-
15-05-2014, 04:41 PM
Apropo dragi admini ai acestui server un pro si deasemenea si un contra se motiveaza,daca e pro spuneti motivele in caz contrar spuneti motivele pentru care ati dat contra :) in caz ca era greu ;;)

WarGods | RbN
15-05-2014, 05:43 PM
:contra: clar.Faci serverul in toate felurile si mai comentezi pe urma. A fost prezent si grasu.
P.S: Nu ma intereseaza daca serverul te da afara sau ai lag,degeaba vii cu scuze.

grasuxxl
15-05-2014, 06:22 PM
da are dreptate RBN fusai si eu pe sv cand incepusi sa zici deci CONTRA

-=dcL=-
15-05-2014, 09:22 PM
da are dreptate RBN fusai si eu pe sv cand incepusi sa zici deci CONTRA
Degeaba mai imi bat capul cu voi n-are rost :(

luys
16-05-2014, 06:25 PM
frate stii ceva hotarastete cu ce nick joci ca eu bag seama ca nick'ul dcl e cam ciordit ;) si esti cam si nesimtit... nu are rost;)

WarGods | AbySs
16-05-2014, 08:35 PM
Apropo dragi admini ai acestui server un pro si deasemenea si un contra se motiveaza,daca e pro spuneti motivele in caz contrar spuneti motivele pentru care ati dat contra :) in caz ca era greu ;;)

Imi tragi la raspundere adminii mai nou? Am sa iti dau o sansa dar te sfatuiesc sa schimbi atitudinea ca nu ajungi departe. Acum poate mai vi si pe mess? Mi-ai dat accept macar?

L.E. Cerere acceptata.